Szkola-magiera.pl - szkoła rodzenia

Szkola-magiera.pl - szkoła rodzenia Szkoła rodzenia Małgorzaty Gierady - Radoń w Warszawie jest prowadzona przez kompetentną położną, która pracuje w zawodzie od 1994 roku. Od 1998 roku prowadzi własną praktykę, proponując usługi w obszarze położnictwa i pielęgniarstwa. Podczas kursu analizowane są najróżniejsze tematy związane z ciążą, porodem i połogiem. Przede wszystkim skupia się na przekazaniu wiadomości o przebiegu ciąży i porodu. Prowadzone są także treningi ogólnorozwojowe i specjalne, ułatwiające przygotowanie się kondycyjnie do porodu i umożliwiające późniejszą szybką regenerację. Szkoła rodzenia Magiera proponuje dodatkowo konsultacje laktacyjne. W poradni laktacyjnej można uzyskać poradę w zakresie karmienia piersią, a także wskazówki w problemach laktacyjnych takich jak nawał, zastój, dziecko źle ssie, relaktacja i wiele innych.

Szczegóły strony www.szkola-magiera.pl:

Komentarze:

Dodaj swój komentarz »

Podlinkuj stronę www.szkola-magiera.pl:

Szkola-magiera.pl - szkoła rodzenia

Odwiedziny robotów:

Odwiedziny yahoo 1 Odwiedziny googlebot 2

Zobacz podobne wpisy w tej kategorii:

 • Dietetyk wrocław »

  Misją naszej firmy jest promocja zdrowia, głoszenie zasad zdrowego odżywiania i pomoc w doborze programów żywieniowych. Indywidualne podejście do każdego klienta, duże doświadczenie oraz wysoka jakość świadczonych usług pomaga nam w tworzeniu efektywnych i spersonalizowanych planów żywieniowych. Dzięki współpracy z trenerami personalnymi i klubami sportowymi oferujemy kompleksowe doradztwo w zakresie żywienia oraz rekreacji ruchowej.

  Data dodania: 14 03 2014 · szczegóły wpisu »
 • Dentysta Gdynia »

  Wiele osób boi się dentystów, a jaka jest tego przyczyna? Jedni mają traumę sprzed kilkunastu lat, a innych trwoży sama myśl na temat bólu związanego z wizytą. W konkluzji, nie jest to sprawa która należy do przyjemnych, ale stuprocentowo należyta, jeśli później nie chcemy mieć problemu z naszymi zębami. Dentysta Gdynia oferuje Państwu usługi na zadowalającym poziomie i zaręczamy, iż wielu naszych pacjentów jest zadowolonych z naszego leczenia, dlatego że stosujemy współczesne strategie leczenia uzębienia. Zaintrygowani? Wskazane jest też wstąpić na naszą internetową stronę, na której wyszukacie wiele wiadomości na temat naszego gabinetu stomatologicznego. Nie powinniście się bać, zapraszamy serdecznie!

  Data dodania: 19 05 2014 · szczegóły wpisu »
 • Dentysta Ewa Kovacs Częstochowa »

  Gabinet, który świadczy usługi stomatologiczne zarządzany jest przez dentystkę Ewę Kovacs od pierwszej połowy lat ‘90 w Częstochowie. Osiągnięte przez ponad 21 lat pracy dentystycznej doświadczenie, daje sposobność zapewnić osobom poddawanym zabiegowi spore poczucie bezpieczeństwa oraz komfortu, które właściwie konieczne są podczas prawidłowo prowadzonego leczenie. Gabinet przedstawia pełny pakiet możliwości, które związane są z leczeniem stanu uzębienia pacjentów w dowolnym wieku. Bogata diagnoza wskaże na problemy, które będą wymagać leczenia ewentualnie przybycia na kontrolę po czasie. Leczenie zębów zaś opiera się na użyciu najnowszych urządzeń, które obniżyć mają ból, czas przeprowadzenia zabiegu oraz dyskomfort osoby, które właśnie znajduje się na gabinetowym fotelu. Krótszy czas zabiegów nie oznacza pogorszenia jakości. Ta jest najwyższa, pacjenci po zabiegach mogą być pewni, że stan ich zębów nie pogorszy się przez co najmniej kilkadziesiąt miesięcy. Osoby, które zaintereosowane są przybyciem na wizytę mogą zapisać się w kolejne w sieci www.

  Data dodania: 26 01 2015 · szczegóły wpisu »
 • Fartuch jednorazowy »

  FOLMET BIS to piekielnie doświadczona firma - w końcu prowadzi działalność od ponad 20 lat. Zajmuje się w dużej mierze produkcją fartuchów ochronnych. Wiadomo: fartuchy ochronne są niezbędne w wielu dziedzinach. Jeżeli jakiś pracodawca na serio zwykł traktować swoich pracowników, prowadzoną przez siebie firmę, bez dwóch zdań będą go interesowały fartuchy o których to dużo więcej pod adresem www. FOLMETBIS. pl. Z racji na bardzo duże znaczenie BHP, w każdym przypadku dbamy o to wszystko co ma związek z jakością. Szczególnie, że mamy prestiżowy certyfikat od PZH, to znaczy Państwowego Zakładu Higieny. Wszystko to sprawia, iż zdecydowanie warto kupić fartuch jednorazowych - w dużych ilościach, akurat w firmie FOLMET BIS.

  Data dodania: 14 05 2015 · szczegóły wpisu »
 • Family-med leczenie depresji »


  Każdy kto potrzebuje pomocy z zakresu psychiatrii powinien zawitać do naszej poradni. Mamy doświadczoną kadrę co gwarantuje, że każdy psychiatra Bydgoszcz działający u nas potrafi pomóc w wielu różnych problemach. Zawsze stawiamy na jakość i dlatego też dobry psychiatra Bydgoszcz, który nas pracuje od wielu lat trudni się pomaganiem osobom tego potrzebującym. Ceny realizowanych usług są bardzo atrakcyjne co sprawia, że każdy może skorzystać z naszych usług. Lekarz psychiatra Bydgoszcz przyjmujący w naszej klinice na pewno pomoże każdemu.

  Data dodania: 03 09 2015 · szczegóły wpisu »
 • Labioplastyka »

  Ginekologia estetyczna występująca również pod nazwą kosmetyczna to stosunkowa nowa dziedzina medycyny. Klinika Ginekologii Estetycznej dr n. med. Krzysztofa Łątkowskiego ma swoją siedzib we Wrocławiu przy ul. Piastowskiej.
  W klinice wykonuje się m. in. labioplastykę tj. zmniejszenie warg sromowych, plastykę pochwy i krocza, rekonstrukcje błony dziewiczej i wiele innych. Po szczegółowy wykaz świadczonych usług zapraszamy na naszą stronę internetową ginekologia-plastyczna. pl oraz pod numerem telefonu- +48602774646. Zapraszamy.

  Data dodania: 24 03 2016 · szczegóły wpisu »