Logopeda, neurologopeda - Kraków

Logopeda, neurologopeda - Kraków Profesjonalny gabinet logopedyczny oferuje swoim pacjentom usługi w zakresie diagnozy i terapii logopedycznej, neurologopedycznej, a także pomaga we wczesnym wspomaganiu rozwoju mowy. Pomagamy również dzieciom z rodzin dwujęzycznych oraz obcokrajowcom. Oprócz rozwoju mowy można u nas doskonalić inne, niezbędne w życiu kompetencje. Zapraszamy na zajęcia wspierające edukację domową i szkolną dzieci w młodszym wieku szkolnym, w tym rozwijające uzdolnienia, doskonalące kompetencje językowe, język pisany, zapobiegające dysleksji, matematyczne i twórcze. Zapraszamy do kontaktu odwiedzenia naszej strony, a także odwiedzenia nas osobiście w gabinecie przy ulicy Wrocławskiej 66 D w Krakowie.

Szczegóły strony logoglobal.pl:

Komentarze:

Dodaj swój komentarz »

Podlinkuj stronę logoglobal.pl:

Logopeda, neurologopeda - Kraków

Odwiedziny robotów:

Zobacz podobne wpisy w tej kategorii:

 • EEG Biofeedback Grodzisk Mazowiecki »

  Zapraszamy wszystkich na trening mózgu do pracowni EEG Biofeedback w Grodzisku Mazowieckim. W pracowni wykorzystujemy sprzęt treningowy najnowszej generacji stosowany przez światowych specjalistów w dziedzinie biofeedbacku.

  Data dodania: 19 03 2014 · szczegóły wpisu »
 • Klinika Wrocław Prestige Clinic »

  Prestige Clinic to uznana lecznica, w jakiej wszelki klient ma możność uskutecznić zmiany własnego ciała. Zorientowany lekarz w porozumieniu z pacjentem podejmuje celną decyzję na temat poddania zabiegowi wskazanej części ciała. Przykładowo zmiana może odnosić się do czoła, brzucha albo biustu. Błoga atmosfera a także profesjonalna troska na każdym momencie kwalifikacji to dodatkowe walory prezentowanego szpiata. Najistotniejsza jest tu jednakże załoga, która wciąż pragnie się polepszać i oferować usługi lekarskie na wysokim pułapie. Prestige Clinic to adres w jakim powinno się zrealizować najskrytsze oczekiwania.

  Data dodania: 29 12 2014 · szczegóły wpisu »
 • Onkolog Warszawa »

  Jeśli się sporo choruje, to bardzo często zadaje się sobie pytanie, czemu to musi akurat mnie spotykać? Aczkolwiek nie należy się poddawać pod żadnym względem, dlatego że z każdej, nawet tej najgorszej choroby można wyjść. Współczesna medycyna daje sporo możliwości na skorzystanie z wielu rozwiązań, które są w stanie sprawić, że dany pacjent będzie mógł się lepiej poczuć, a nawet pozbyć nękającej go nieprzyjemnej choroby. W zależności od sytuacji, w której się Państwo znaleźliście, będziemy w stanie pomóc Wam w pożądany dla Was sposób. Jesteśmy otwarci na propozycje oraz oczekiwania Państwa, ale również oferujemy sami pewnego rodzaju warianty i schematy działań w niwelowaniu także leczeniu danych schorzeń. Wiadomo, że choroby onkologiczne nie są przyjemne i łatwe w leczeniu, jednak dzięki współczesnej technice i dość znacznemu rozwojowi medycyny nasz onkolog warszawa będzie w stanie dobrać dla Państwa najlepszy wariant leczenia. Ciepło zachęcamy do odwiedzania naszej strony internetowej, na której będzie można znaleźć dużo cennych uwag oraz porad dotyczących leczenia wielu schorzeń nowotworowych. Jesteśmy doceniani przez naszych klientów i nieprzerwanie staramy się dążyć do ulepszania swojej oferty, jak i rozwiązań oraz rozwijania posiadanych już umiejętności.

  Data dodania: 08 02 2015 · szczegóły wpisu »
 • Badania psychologiczne »

  Badania psychologiczne i badania psychotechniczne robi się w celu weryfikacji posiadania wymaganych predyspozycji psychicznych. Badanie kierowców trwa około godziny, natomiast badanie operatorów połowę mniej. Badanie psychologiczne oraz badanie psychotechniczne wystawiane jest na określony okres. Pracownia psychologiczna musi być wpisana do rejestru Marszałka Województwa. Pracownia psychotechniczna prowadzi dokumentację badań oraz dokładnie ją archiwizuje. Do badań na stanowisko kierowcy zawodowego posłużą psychotesty kierowców. Podczas badań używane są testy psychologiczne oraz testy psychotechniczne. Miejscem gdzie uzyskuje się potrzebne zaświadczenie jest pracownia psychologiczna, Oświęcim jest miastem gdzie można najlepiej zrobić takie badanie. Wysoką jakość badań powinna zapewnić każda pracownia psychotechniczna, Oświęcim jest miastem gdzie są dobrze wyposażone pracownie. Nowoczesna aparatura skraca czas wizyty i pozwala na ekspresowe badania psychologiczne. Oświęcim jest miastem w którym znajdują się nowoczesne gabinety. Kierowcy zawodowi zapisują się na badania psychotechniczne. Oświęcim jest miastem gdzie kierowcy zawodowi mają duży dostęp do psychologów transportu. Klimat w pracowni ma wpływ na badanie psychologiczne.

  Data dodania: 02 11 2016 · szczegóły wpisu »
 • Poradnia Flebologiczna w Gdańsku »

  Gdańska Poradnia Flebologiczna poleca dla pacjentów zainteresowanych usuwaniem nadmiernej tkanki tłuszczowej nowoczesną metodę z wykorzystaniem urządzenia Body Jet, która jest zabiegiem bezpiecznym i skutecznym, dającym natychmiastowe efekty i stanowi przełom w dziedzinie liposukcji. Przychodnia przyjmuje także pacjentów posiadających skierowanie nfz i specjalizuje się nie tylko w odsysaniu tłuszczu czy zabiegach medycyny estetycznej, ale również w zabiegowym i bezoperacyjnym leczeniu żylaków i hemoroidów. Posiada swoje oddziały w Gdańsku i Lublinie dając możliwość rejestracji telefonicznej i przyjmując chorych niemalże z całej Polski. Zatrudnia doświadczonych lekarzy specjalistów, flebologów, proktologów, chirurga naczyniowego, fizjoterapeutów i endokrynologów. Oferuje drenaże limfatyczne, skleroterapię i echoskleroterapię, usuwanie żylaków i rehabilitację, konsultacje medyczne i profilaktykę. Przyjmuje również pacjentów z zaawansowaną niewydolnością układu naczyniowego kończyn górnych i dolnych oraz potrzebujących badań USG Doppler żył. Szereg pożytecznych informacji i dane do kontaktu są dostępne na stronie internetowej Poradni Flebologicznej z Gdańska.

  Data dodania: 16 08 2019 · szczegóły wpisu »
 • Leczenie prostaty laserem »

  Nowoczesne technologie pomagają rozwijać medycynę. Przykładem, który potwierdza te słowa jest operacja laserowa wykonywana w szpitalu Specjalista. Ten zabieg przybiera dwie, bardzo ważne formy. Pierwsza z nich to usuwanie prostaty laserem. Jest to precyzyjna i skuteczna metoda. Dobrze wiedzieć, że operacja prostaty laserem holmowym nie jest inwazyjna. Za jej sprawą pacjent szybko wraca do pełnej sprawności. Kolejny sposób wykorzystania nowoczesnych technologii to laserowe rozbijanie kamieni nerkowych. Personel szpitala Specjalista zdaje sobie sprawę, że kamienica jest niebezpieczną dolegliwością. Dlatego zdecydowano się na bezpieczne laserowe rozbijanie kamieni. Chcesz rozpocząć leczenie prostaty laserem? Wejdź na stronę www. szpitalspecjalista. pl.

  Data dodania: 10 12 2020 · szczegóły wpisu »