Dr Krzysztof podgórski - neurochirurg

Dr Krzysztof podgórski - neurochirurg Profesor doktor habilitowany Krzysztof Podgórski, lekarz z wieloletnim doświadczeniem, specjalizuje się w neurochirurgii. Zdobywał doświadczenie między innymi w takich krajach jak: Szwecja, Kanada, Niemcy, Holandia, oraz USA. Profesor zdobył wiele nagród i wyróżnień w swojej dziedzinie. Między 2005 a 2007 pełnił obowiązki Dyrektora Wojskowego Instytutu Medycznego w Warszawie, po czym objął stanowisko Szefa Zespołu Konsultantów Wojskowej Służby Zdrowia, na którym przebywał aż przeszedł do rezerwy w 2009 r. Doktor Podgórski specjalizuje się przede wszystkim w chirurgicznym leczeniu guzów mózgu i czaszki, operacyjnym leczeniem dyskopatii odcinka szyjnego i lędźwiowego kręgosłupa z wykorzystaniem implantów. Zapraszamy na stronę: profesor-podgorski. pl w celu uzyskania bardziej szczegółowych informacji, a także informacji kontaktowych, terminach oraz miejscach konsultacji z pacjentami.

Szczegóły strony profesor-podgorski.pl:

Komentarze:

Dodaj swój komentarz »

Podlinkuj stronę profesor-podgorski.pl:

Dr Krzysztof podgórski - neurochirurg

Odwiedziny robotów:

Odwiedziny googlebot 135

Zobacz podobne wpisy w tej kategorii:

 • Klinika Wrocław »

  Firma zajmuje się terapią specjalistyczną w zakresie nowoczesnej medycyny. Zespół, którzy tworzą doświadczeni lekarze specjalizuje się w ortopedii czy traumatologii narządu ruchu. Zainteresowani szukający fachowców z dziedziny medycyny znajdą na stronie internetowej również informacje związane z doktorami parającymi się się anestezjologią, intensywną terapią czy chirurgią ogólną}. Strona www przedstawia również pokrewne usługi firmy – na przykład medycynę estetyczną, która wybierana jest coraz częściej przez ludzi, wykorzystywanie innowacyjnych koncepcji przy pomocy komórek macierzystych czy osoczy bogatopłytkowych. Cennik powinien usatysfakcjonować klientów kliniki, a dodana galeria pozwoli w łatwiejszy sposób odważyć się na zabieg i poznać twarze lekarzy.

  Data dodania: 16 07 2014 · szczegóły wpisu »
 • Odsysanie tłuszczu u dr Olender »

  Jakie konsekwencje niesie za sobą zabieg chirurgicznego powiększenia piersi? Generalnie, jak większość tego typu zabiegów chirurgicznych, operacja taka niesie za sobą ryzyko niepowodzenia oraz powikłań. Decydując się na taki zabieg, musimy podpisać oświadczenie, w którym deklarujemy, iż jesteśmy w pełni świadomi jak wygląda cały proces powiększania piersi, oraz pełnej świadomości ryzyka powikłań które może przynieść taki zabieg. Decyzję o takim zabiegu należy bardzo dokładnie przemyśleć, i zastanowić się czy jest to naprawdę konieczne.

  Data dodania: 08 10 2014 · szczegóły wpisu »
 • Lekarz Praktyka24 Wrocław »

  Praktyka24. pl to doświadczona jednostka medyczna zajmująca się od wielu lat przekazywaniem pomocy medycznej na wielu płaszczyznach. Przez nieprzerwany rozkwit świadczeń spółka może dawać ulgę w bólu wielu chorym. Doświadczona kadra lekarzy i położnych ma odpowiednią wiedzę i może realizować niemało różnorodnych zabiegów. Współpraca z pozostałymi centrami medycznymi powoduje, że Praktyka24 to zaufana jednostka potrafiąca świadczyć usługi medyczne na słusznym poziomie. Ogromny bagaż usług lekarskich przysporzył się do wyzdrowienia niemal każdego pacjenta a korzystanie z zaawansowanego sprzętu przyczynia się do wyśmienitych rezultatów.

  Data dodania: 22 04 2015 · szczegóły wpisu »
 • Fartuch jednorazowy »

  FOLMET BIS to piekielnie doświadczona firma - w końcu prowadzi działalność od ponad 20 lat. Zajmuje się w dużej mierze produkcją fartuchów ochronnych. Wiadomo: fartuchy ochronne są niezbędne w wielu dziedzinach. Jeżeli jakiś pracodawca na serio zwykł traktować swoich pracowników, prowadzoną przez siebie firmę, bez dwóch zdań będą go interesowały fartuchy o których to dużo więcej pod adresem www. FOLMETBIS. pl. Z racji na bardzo duże znaczenie BHP, w każdym przypadku dbamy o to wszystko co ma związek z jakością. Szczególnie, że mamy prestiżowy certyfikat od PZH, to znaczy Państwowego Zakładu Higieny. Wszystko to sprawia, iż zdecydowanie warto kupić fartuch jednorazowych - w dużych ilościach, akurat w firmie FOLMET BIS.

  Data dodania: 14 05 2015 · szczegóły wpisu »
 • Niezastąpiony informator zdrowia »

  Twój katalog zdrowotny to miejsce zdrowia dla Ciebie. Czasami ciężko znaleźć odpowiednią klinikę zdrowia. Nasz portal na pewno Ci to ułatwi. Przez internet możemy nabyć lekarstwa, które zostaną nam dostarczone następnego dnia. To bardzo pomocna opcja, gdy nasze lekarstwo nie jest dostępne we wszystkich aptekach. Poza tym, wartość lekarstw w e-punktach aptecznych często są niższe niż w stacjonarnych punktach aptecznych. Zapraszamy do użytkowania naszego katalog. Intuicyjny interfejs pomoże Ci w poruszaniu się po serwisie.

  Data dodania: 20 05 2015 · szczegóły wpisu »
 • Kurs medycyna estetyczna »

  Oferta firmy Beautyestetic Katowice przygotowana została dla lekarzy kosmetologów oraz medycyny estetycznej. Urządzamy kursy kosmetyczne dokładając do nich sukcesywnie najświeższe produkty medyczne do naszych kursów. Szkolenia dla kosmetologów to między innymi: szkolenie wypełniacze, szkolenie botox, czy modne w ostatnim czasie szkolenie kwas hialuronowy. Doświadczeni specjaliści gwarantują specjalistyczne szkolenia zaręczane certyfikatem. Beautyestetic szkolenia medycyna estetyczna i szkolenia kosmetyczne to również usługi z medycyny estetycznej. Jeżeli chciałbyś otrzymać więcej informacji, skontaktuj się z Beautyestetic już teraz. Mamy świetną wiadomość dla kosmetologów, naszą propozycję uzupełnia szkolenie przedłużanie rzęs.

  Data dodania: 15 02 2016 · szczegóły wpisu »