BIEŻNIE - mes.com.pl

BIEŻNIE - mes.com.pl Firma MES to polski wytwórca najbardziej specjalistycznej aparatury medycznej z ponad 20-letnim doświadczeniem, który oczywiście może się poszczycić jakością potwierdzoną licznymi certyfikatami. W ofercie spółki znajdują się urządzenia wykorzystywane do badań układu oddechowego, spełniające standardy ERS i ATS, są to spirometry, ergospirometry, rhinomanometry i inne. Urządzenia są wyposażone w nowoczesną, opatentowaną głowicę pomiarową. Pomiędzy nowości mogą Państwo ze stuprocentową pewnością wynaleźć: Ergospirometr VO2max Finder – urządzenie do kompleksowych badań wysiłkowych układu oddechowego i krążenia. Co wyjątkowo bardzo ważne, firma MES zapewnia sposobność modernizacji i rozbudowy zakupionego sprzętu, a też gwarantuje z pewnością nowe wersje oprogramowania do instalacji w zakupionych urządzeniach. Z radą aparatury firmy MES można wyprodukować pełną diagnostykę w zakresie mechaniki oddychania.

Szczegóły strony www.mes.com.pl:

Komentarze:

Dodaj swój komentarz »

Podlinkuj stronę www.mes.com.pl:

BIEŻNIE - mes.com.pl

Odwiedziny robotów:

Odwiedziny yahoo 6 Odwiedziny googlebot 5

Zobacz podobne wpisy w tej kategorii:

 • Turnusy rehabilitacyjne nfz »

  Turnus rehabilitacyjny jest formą aktywnej rehabilitacji. Łączy się ona przeróżnymi elementami wypoczynku. Tego rodzaju program zawiera rodzaje rehabilitacji, które są zgodne z rodzajem choroby pacjenta. Przy projektowaniu programu bierze się pod uwagę zajęcia indywidualne oraz grupowe. Ponadto turnusy tego rodzaju pomagają rozbudowywać umiejętności społeczne uczestników, między innymi poprzez zawiązywanie i rozwijanie relacji społecznych, realizowanie i rozwijanie przeróżnych zainteresowań oraz uczestniczenie w innych ciekawych zajęciach przewidzianych programem turnusu. W turnusie rehabilitacyjnym może wziąć udział praktycznie każdy, jednakże w większym stopniu skierowane są one osób w podeszłym wieku. Często taki turnus ma formę wczasów dla seniorów.

  Data dodania: 23 01 2015 · szczegóły wpisu »
 • Negatoskopy - bakmed.com.pl »

  Oferujemy parawany medyczne oraz także profesjonalne lampy bakteriobójcze i stojaki na kroplówki. W rzeczy samej to dopiero początek, ponieważ nasza oferta jest o wiele bardziej przestronna, w związku z tym zachęcamy gorąco do starannego zapoznania się z całym naszym asortymentem. Na stronie naszej firmy odszukasz również niniejszy cennik usług i produktów, przed zrobieniem zakupów także prosimy o jego gruntowne przejrzenie. W razie pytań czy też wątpliwości życzliwie służymy pomocą, wystarczy skontaktować się z którymś z naszych ekspertów. Dzięki specjalistycznemu podejściu do sprawy zwykle dostają państwo produkt najwyższej jakości. Mamy pewność, że właśnie o to każdemu z was chodzi. Zapraszamy do nas.

  Data dodania: 13 03 2015 · szczegóły wpisu »
 • ŚwiatSłuchu24.PL - Aparaty Słuchowe »

  Współczesny sprzęt audiometryczny, który jest na wyposażeniu wszystkich przychodni Świata Słuchu, umożliwia wprawne określenie stopnia ubytku słuchu oraz ułatwia proces wyboru odpowiedniego aparatu słuchowego. Przedsiębiorstwo Świat Słuchu ma w sprzedaży też aparaty wodoszczelne i wewnątrzkanałowe. Klient Świata Słuchu na zapewnioną nie tylko opiekę medyczną i doradztwo, ale też może dowiedzieć się wszystkiego o skomplikowanym aparacie jakim jest zmysłu słuchu, jego chorobach i elementach go osłabiających.

  Data dodania: 02 12 2016 · szczegóły wpisu »
 • Czapielski Młyn - Wczasy odchudzające »

  Sławni eksperci pracujący w ośrodku zadbają też o stosowne oczyszczanie i łagodny detox całego organizmu. A to wpłynie korzystnie nie tylko na stan cery, ale i na ogólne samopoczucie. Zarówno odchudzaniu jak i regeneracji organizmu sprzyja środowisko. Cisza, spokój i leśne powietrze działają celowo na ciało i ducha. To wszystko w towarzyskiej atmosferze. Ośrodek SPA na Kaszubach to połączenie przyjemnego z pożytecznym.

  Data dodania: 15 12 2016 · szczegóły wpisu »
 • Psychoterapia w Częstochowie »

  Wiele osób doświadcza dojmującego uczucia pustki, które odbiera im chęć działania, sens życia, o szczęściu czy też zadowoleniu nie wspominając.. Osoby takie często przeżywają jednocześnie głęboką chęć bycia w relacji oraz niemożność trwania w bliskości emocjonalnej z drugim człowiekiem. Stanowi to dodatkowe źródło cierpienia, które rujnuje ich związki, bliższe lub dalsze relacje, może prowadzić do izolacji i ogranicza funkcjonowanie społeczne do niezbędnego minimum. Relacja terapeutyczna stanowi dla tych osób jedną z najskuteczniejszych dróg samoleczenia i poprawy jakości życia w kontekście relacji społecznych oraz satysfakcji emocjonalnej. Centrum psychoterapii i pomocy psychologicznej Mandala, które mieści się w Częstochowie, kieruje swoją pomoc między innymi do osób, które cierpią z powyższych przyczyn. Jest to miejsce, które łączy wiedzę psychologiczną, psychiatryczną oraz psychoterapeutyczną, co gwarantuje profesjonalne i kompleksowe spojrzenie na problem klienta, a to z kolei umożliwia klientowi przejście przez swój proces psychoterapeutyczny w sposób pełny, bezpieczny i świadomy. Polecamy to miejsce!

  Data dodania: 22 11 2017 · szczegóły wpisu »
 • Dobry dentysta Gliwice »

  Każdy z nas pragnie mieć zdrowe jak również ładne zęby. W związku z tym także niezbędny jest mu dobry dentysta Gliwice. Nasza klinika na rynku istnieje od dawna cały czas powiększając zakres oferowanych przez siebie usług. Pośród naszych specjalistów znalazł swoje miejsce między innymi chirurg stomatolog Gliwice jak również ortodonta Gliwice. Ciągle staramy się inwestować w rozwijanie naszego sprzętu co pozwala nam na obsługę nawet naprawdę dużo oczkujących klientów. Jesteśmy pewni, że wybranie prowadzonego przez nas gabinetu stomatologicznego to naprawdę świetny pomysł dla każdego. Możemy zapewnić także pełne wsparcie jako chirurg szczękowy Gliwice. Ma sens zdecydować się na usługi naszego gabinetu stomatologicznego.

  Data dodania: 08 01 2019 · szczegóły wpisu »