Strony z województwa Dolnośląskie:

« poprzednia strona · 6 · 7 · 8 · 9 · 10 · 11 · 12 · 13 · 14 · 15 · następna strona »
 • Obrusy plamoodporne »

  Obrusy plamoodporne to kolejny produkt spółki Decors. Firma ta szyje obrusy, serwetki i bieżniki krótko mówiąc konfekcję stołową. Warto zaopatrzyć się w obrus wszak w ciągu roku jest kilka świąt i imprez okolicznościowych, an których warto żeby położyć na stół obrus plamoodporny. Obrusy takie starczają na długo i poprzez kilka lat można cieszyć się z niespadającej jakości. A przy tym obrusy plamoodporne sprzedawane są po atrakcyjnej cenie, która stwarza chęć kupna nie tylko jednej sztuki. Warto więc kupić obrus biały jak również dekoracyjny. Kto wie podczas gdy, który się przyda.

  Data dodania: 19 08 2014 · szczegóły wpisu »
 • Płytki łazienkowe »

  Firma AMAR rozpoczęła działalność w roku 1995.
  Aktualnie specjalizujemy się w produkcji MOZAIKI szklanej tworząc z niej bogate i
  nowoczesne obrazy. Proponujemy nie tylko kolorowe szklane mozaiki, ale przede wszystkim obrazy z mozaiki o różnych motywach i kolorach, które mogą stać się głównym elementem zdobiącym pomieszczenia.
  Mozaiki wykonujemy w oparciu o projekty własne lub propozycje klienta. Z prezentowanych wzorów mozaiki, klienci mają możliwość modyfikowania ich pod względem ostatecznych wymiarów jak i samej kolorystyki.

  Nasza oferta skierowana jest zarówno dla właścicieli luksusowych hoteli i rezydencji, dla nowoczesnych firm oraz dla indywidualnych odbiorców.

  Data dodania: 12 09 2014 · szczegóły wpisu »
 • Dystrybutor armatury wod-kan »

  Firma WIPLAST to wiodący producent i dystrybutor artykułów wodno-kanalizacyjnych z siedzibą w Moszycach, nieopodal Twardogóry. Nasza oferta obejmuje rury kanalizacyjne PVC-PP, rury ciśnieniowe PVC-u i PEHD oraz bogaty wybór kształtek i elementów łączeniowych w atrakcyjnych cenach. Bogate doświadczenie i zaawansowany proces technologiczny pozwalają nam oferować produkty najwyższej jakości, które charakteryzują się podwyższoną trwałością i precyzją wykonania. W naszej ofercie znajdziecie Państwo rury kanalizacyjne wewnętrzne i zewnętrzne, standardowe rury ciśnieniowe i rury wielowarstwowe, niezbędne kształtki montażowe oraz oczyszczalnie ścieków pod szamba ekologiczne. Obsługujemy zarówno klientów indywidualnych, jak i hurtowników, oferując wysoką jakość w atrakcyjnych cenach i szybkie terminy realizacji zamówień. Wychodząc naprzeciw potrzebom i oczekiwaniom naszych klientów prowadzimy sprzedaż bezpośrednią w siedzibie firmy w Moszycach oraz sprzedaż za pośrednictwem sklepu internetowego. Wszystkich zainteresowanych zakupem artykułów wodno-kanalizacyjnych zapraszamy do szczegółowego zapoznania się z naszą ofertą. W razie wszelkich pytań lub wątpliwości prosimy o kontakt. Z przyjemnością odpowiemy na wszystkie Państwa pytania.

  Data dodania: 02 02 2017 · szczegóły wpisu »
 • Sklep z pościelą Novicor »

  Novicor to spółka, która działa na rynku od wielu lat i od początku swojej aktywności oferuje użytkownikom dużej klasy artykuły do domu jak na przykład: poszewki czy poduszki. Kooperacja z wieloma uznanymi producentami zapewnia wpisanie do oferty towarów wyrafinowanych. Długa tradycja to pewność dla kontrahentów, że każde towary wykonane są z tkanin wywodzących się ze sprawdzonych źródeł. Nawet alergicy wypatrzą tutaj towary specjalnie poświęcane dla siebie. Novicor to polska spółka, która wyjątkowo kładzie nacisk na indywidualność.

  Data dodania: 27 01 2015 · szczegóły wpisu »
 • Organizacja pozarządowa Futurama »

  Fundacja Futurama to towarzystwo spajające ludzi chcących zdziałać trochę korzystnego dla społeczności. Poprzez wspomaganie organizacji doradczych a także doradzanie potrzebującym w różnych kwestiach realizuje swój statut. Futurama trudni się szczególnie w prawach obywateli a także podtrzymywaniu inicjatyw zainteresowanych. Pomoc dla osób znajdujących się w nędznej sytuacji życiowej użyczana jest gratisowo. Bez wątpliwości wysoce pożądane są przeróżnego rodzaju datki pozwalające na realizowanie działalności. Obiektem zainteresowania instytucji są dodatkowo prawa zwierząt.

  Data dodania: 17 01 2015 · szczegóły wpisu »
 • Przedszkole Ursynów »

  Klub Malucha w Piasecznie oferuje profesjonalna opieke nad twoim dzieckiem. Powrót matek na rynek pracy nie zawsze jest taki łatwy. Czasami wynika to z konieczności szukania odpowiedniej opieki dla dziecka. Każdemu rodzicowi wydaje się, bowiem, że każdy wybór będzie zły. Nie ma jednak wyboru, jak znaleźć odpowiednią opiekę dla malucha, która pozwoli na realizowanie planów zawodowych. Wiele osób zastanawia się nad zatrudnieniem opiekunki, jednak trzeba przyznać, że nie zawsze jest to dobry pomysł. Wielu rodziców narzeka na przykład na to, że ciężko jest znaleźć odpowiednią opiekunkę do dziecka, która będzie spełniała wszystkie wymogi. Dlatego właśnie o wiele lepszym rozwiązaniem wydaje się przedszkole warszawa. Zdecydowana większość rodziców uważa, że to właśnie przedszkole jest najlepszym wyborem. W placówce dostępne są opiekunki, które świadczą opiekę nad naszym dzieckiem całościowo. Ponadto maluch ma styczność z innymi dziećmi, co jak wiadomo jest bardzo ważne w prawidłowym rozwoju. W przedszkolu możemy liczyć również na różnorodne zajęcia grupowe, dzięki którym nasze dziecko na pewno nie będzie się nudzić.

  Data dodania: 25 09 2014 · szczegóły wpisu »
« poprzednia strona · 6 · 7 · 8 · 9 · 10 · 11 · 12 · 13 · 14 · 15 · następna strona »

Mapa województw: