Radca Prawny Łódź

Radca Prawny Łódź Radca Prawny Anna Dastych zaprasza do Kancelarii Prawnej w Łodzi. Nasza Kancelaria Prawna zajmuje się świadczeniem profesjonalnych usług prawnych w zakresie prawa związanego z nieruchomościami i problemami z tym tematem związanym. Zajmujemy się odszkodowaniami, interpretujemy zapisy umów cywilnoprawnych w zakresie sprzedaży, najmu, dzierżawy oraz innych problemów prawnych. Nasza Kancelaria Prawna to również sposób na rozwiązanie problemów prawnych związanych z innymi dziedzinami życia, takimi jak prawo cywilne, prawo pracy, prawo zamówień publicznych oraz prawo handlowe. Prowadzimy kompleksową obsługę prawną przedsiębiorstw. Pomagamy w negocjacjach. Kancelaria Prawna Anny Dastych oferuje również usługi zastępstwa procesowego i sądowego, dzięki czemu nasi klienci nie będą musieli osobiście uczestniczyć w rozprawach przed sądami i organami administracji. Zapraszamy do naszej Kancelarii Prawnej, która znajduje się w Łodzi przy ul. Plac Dąbrowskiego 2.

Szczegóły strony adradca.pl:

Komentarze:

Dodaj swój komentarz »

Podlinkuj stronę adradca.pl:

Radca Prawny Łódź

Odwiedziny robotów:

Odwiedziny yahoo 6 Odwiedziny googlebot 9

Zobacz podobne wpisy w tej kategorii:

 • Największe odszkodowania UK »

  Chciałbyś ubiegać się o odszkodowanie w Wielkiej Brytanii w wyniku doznanego uszczerbku na zdrowiu? Jeśli miałeś wypadek komunikacyjny w UK, nawet, jeśli byłeś pasażerem możesz ubiegać się o odszkodowanie. Zapraszamy do kontaktowania się z Polskim Centrum Odszkodowań, które pomoże Wam w każdym przypadku. Działamy na zasadzie no win no fee. Płatność pobieramy tylko wtedy, gdy wygramy sprawę.

  Data dodania: 08 12 2014 · szczegóły wpisu »
 • Adwokat Łowicz »

  Na terenie Łowicza działa oddział łódzkiej kancelarii adwokackiej kierowanej przez Mecenas Monikę Kucwaj-Zarzycką. Prawnika ekspert zarówno w sprawach karnych (reprezentacja przed sądem i organami ścigania, udział w przesłuchaniach) jak i cywilnych (odszkodowania, spadki, rozwody, podział majątku, itd). Adwokat Monika Kucwaj-Zarzycka ma duże doświadczenie we współpracy z Klientami indywidualnymi jak i świadczy również usługi obsługi prawnej firm i spółdzielni.
  Kancelaria adwokacka na terenie Łowicza oferuje kompleksową obsługę Klientów również w Łodzi oraz na terenie całego województwa łódzkiego.

  Data dodania: 03 03 2015 · szczegóły wpisu »
 • Radca Prawny Rzeszów »

  Mucha & Lech Kancelaria Adwokatów i Radców Prawnych to prężnie rozwijająca się kancelaria założona przez doświadczonych radców specjalizujących się w sprawach z obszaru szeroko rozumianego prawa karnego, cywilnego i gospodarczego. Andrzej Mucha i radca prawny Ewa Lech specjalizują się w obsłudze firm i w reprezentacji tychże podmiotów i osób indywidualnych kłopotliwych sporach sądowych z obszaru prawa karnego, karno gospodarczego i cywilnego. Założyciele Kancelarii to prawnicy z wieloletnim doświadczeniem zdobytym m. in. w trakcie wykonywania zawodu asystenta sędziego w Sądzie Okręgowym w Rzeszowie w Wydziale Cywilnym oraz zawodu prokuratora w Prokuraturze Okręgowej w Rzeszowie w Wydziale ds. Przestępczości Gospodarczej. Starannie dobierany zespół współpracowników Mucha & Lech a także liczne związki ze środowiskiem naukowym Krakowa i Rzeszowa gwarantują najwyższy poziom świadczonych usług.

  Data dodania: 18 07 2015 · szczegóły wpisu »
 • Kancelaria Prawna Biczysko »

  Anna Biczysko dostarcza zbawienne pomoce prawnicze dla osób i biznesów. Zapewniamy poradnictwo prawne, reprezentowanie w urzędach i przed sądami, asysta w z klientem, przygotowywanie druków i wytycznych. Pełna oferta na stronie w internecie. Zapraszamy do kontaktu i przedstawienia swojego problemu. na naszej stronie interetowej znajdą Państwo formularz kontaktowy i numer telefonu.

  Data dodania: 10 02 2016 · szczegóły wpisu »
 • Kancelaria Dobry Adwokat Rzeszów »

  Prawnicy z kancelarii prawnej zajmują się każdymi sprawami: Nasze specjalizacje są szczegółowo określone na naszej witrynie internetowej. Na niej dodatkowo piszemy bloga, na jakim analizujemy wiele trudnych problemów legalistycznych. Rozwody Rzeszów Adwokat prowadzi w Rzeszowie sprawy z działu prawa cywilnego, w tym sprawy o rozwód z orzekaniem o winie, rozwód bez decydowania o winie. Jest to dziedzina prawa, która niejednokrotnie nas dotyka. Wiele spraw rodzinnych trafia do sądu. Sprawa karna Rzeszów. Adwokat Grabias zajmuje się z uznaniem sprawami karnymi. Śledztwo to czas pierwszego działania obrony interesów klienta, zapobieganiu dozorowi policji. Prawnik zazwyczaj asystuje w przesłuchaniach na policji, natomiast po wpłynięciu aktu oskarżenia do sądu, rozpoczyna działalność jako obrońca przed sądem. Najwyższe Odszkodowanie Rzeszów. Najlepszą specjalizacją adwokata w Rzeszowie są sprawy wywalczania odszkodowań i zadośćuczynienia za ból i krzywdę. Są to głównie zadośćuczynienia powypadkowe i zadośćuczynienia za uszkodzenia ciała spowodowane w wyniku przestępstwa. Każde postępowania są kierowane z adekwatną starannością. Odszkodowanie jest często podobne, do wielkości zadośćuczynienia, które zostaje przyznane przez sąd.

  Data dodania: 26 03 2016 · szczegóły wpisu »
 • Kancelaria Adwokacka Barbara Misiura »

  Kancelaria Adwokacka Barbara Misiura świadczy usługi skierowane do klientów indywidualnych oraz podmiotów gospodarczych, zainteresowanych stałą współpracą, w sprawach cywilnych, rodzinnych ( rozwód, alimenty), karnych, z zakresu prawa pracy i innych.

  Data dodania: 22 06 2017 · szczegóły wpisu »