Biuro Punkt

Biuro Punkt Znajomość języków obcych to za mało, aby móc swobodnie dokonywać tłumaczeń dokumentów czy umów. Przedsiębiorstwa oraz organizacje, które nawiązują współpracę z zagranicznymi partnerami, powinny skorzystać ze wsparcia profesjonalistów. Biuro Tłumaczeń Punkt posiada długoletnie doświadczenie w realizowaniu usług z zakresu tłumaczeń ustnych i pisemnych. Dzięki bezpośredniej współpracy z native speakerami, Biuro Punkt z łatwością poradzi sobie nawet z kłopotliwymi tekstami branżowymi. Nasi tłumacze specjalizują się w takich dziedzinach jak prawo, ekonomia czy technika. W razie potrzeby, wykonujemy również tłumaczenia przysięgłe wszystkich języków europejskich i pozaeuropejskich. Naszą domeną jest terminowe realizowanie zleceń, ale także przekład obszernych tekstów z dnia na dzień. Biuro tłumaczeń Punkt wyznaje zasadę, zgodnie z którą wykwalifikowany tłumacz tworzy pozytywny wizerunek każdej firmy podczas negocjacji, konferencji czy targów międzynarodowych. Posiadamy w ofercie przekłady ustne konsekutywne i symultaniczne na terenie całego kraju.

Szczegóły strony www.biuro-punkt.pl:

Komentarze:

Dodaj swój komentarz »

Podlinkuj stronę www.biuro-punkt.pl:

Biuro Punkt

Odwiedziny robotów:

Odwiedziny yahoo 14 Odwiedziny googlebot 78

Zobacz podobne wpisy w tej kategorii:

 • Tłumaczenia techniczne »

  IntoPolish to zespół składający się ze specjalistów z różnych dziedzin, którzy łączą swoją wiedzę, by móc świadczyć kompleksowe usługi na najwyższym poziomie. Specjalizujemy się w pisemnych tłumaczeniach technicznych. Każdy tekst traktujemy z należytą starannością, więc jesteśmy w stanie zagwarantować poprawność terminologiczną i językową. Oprócz rzetelnego przekładu proponujemy przygotowanie materiałów do druku, tłumaczenie i lokalizację stron www, projekty graficzne oraz działania z zakresu marketingu internetowego - pisanie artykułów eksperckich, kampanie AdWords. Zaufaj naszemu doświadczeniu!

  Data dodania: 28 05 2015 · szczegóły wpisu »
 • Tłumaczenia branżowe »

  Przygotowujemy rzetelne tłumaczenia tekstów specjalistycznych z zakresu budownictwa, elektroniki, informatyki, farmacji, medycyny, motoryzacji oraz inżynierii wodnej i lądowej. Zapewniamy najwyższą jakość - bezbłędność, zgodność terminologiczną oraz dostosowanie tekstu do potrzeb docelowych odbiorców. Specjalizujemy się w tłumaczeniu instrukcji obsługi, dokumentacji technicznej oraz przetargowej, a także branżowych artykułów. Wykonujemy wszelkie prace nad tekstem, jak i grafiką, więc można nam powierzyć edycję rysunków technicznych czy różnego rodzaju schematów. Zajmujemy się również przygotowaniem stron internetowych. Tłumaczymy i lokalizujemy tekst, a także pomagamy podczas importowania go do systemu CMS. Zachęcamy do korzystania z naszych kompleksowych usług.

  Data dodania: 02 10 2015 · szczegóły wpisu »
 • Biuro Tłumaczeń Technicznych-Tecnico »

  Zespół tłumaczy języka angielskiego i niemieckiego- Tecnico- stosuje korzystne zniżki i promocje! Im większe zamówienie tym korzystniejsza cena. Biuro tłumaczeń Katowice -Tecnico- to kompleksowe usługi tłumaczeniowe na miarę twoich potrzeb! Dostosowujemy się do preferencji klienta. Możemy zawrzeć długoterminową umowę lub świadczyć usługi na podstawie pojedynczych zleceń. Tecnico – tłumaczenia Katowice pozwala wybrać najkorzystniejszy model współpracy. Realizujemy zlecenia na tłumaczenia przysięgłe, specjalistyczne jak i zwykłe. Specjalizujemy się w tłumaczeniach technicznych, handlowych, prawnych i marketingowych. Nie boimy się wyzwań. Do każdego klienta podchodzimy indywidualnie. Zapraszamy do skorzystania z bezpłatnej, niezobowiązującej wyceny. Nasz cennik jest jasny i przejrzysty. Tłumacze Tecnico zapraszają.

  Data dodania: 10 01 2016 · szczegóły wpisu »
 • Www.profes.edu.pl - tłumaczenia Katowice »

  Jako ogół specjalistów stworzyliśmy dla naszych odbiorców zbiór usług, z których warto korzystać. Nadto zaprasza do nich fakt, że nader mocno dbamy o zadowolenie każdego naszego kupującego co kształtuje nasze usługi coraz bardziej wartościowymi zaangażowania dla każdej jednostki. W swojej ofercie mamy między innymi audyt Śląsk, jaki wyjątkowo szybko wspiera dobranie którejś spośród naszych ofert. Dzięki niemu dowiesz się co tak niewątpliwie jest wyjątkowo potrzebne w Twojej korporacji. W dodatku robimy też szkolenia Śląsk, jakie jednocześnie powodują bardzo wspaniały rezultat i powodują, że cały zastęp otrzymuje dużo świeżych kompetencji, jakie od razu umie zaimplementować w pracy. Na sam kraniec przedstawiamy natomiast tłumaczenia angielski Śląsk. Jeśli takich potrzebujesz zatem jak najbardziej warto skierować się dokładnie do nas i wziąć spośród naszych usług.

  Data dodania: 18 01 2017 · szczegóły wpisu »
 • Tłumacz niemieckiego »

  W naszej ofercie:
  tłumaczenia przysięgłe języka rumuńskiego
  tłumaczenia języka mołdawskiego


  Poświadczone tłumaczenie pisemne zawsze ma postać papierowego dokumentu opatrzonego urzędową pieczęcią i podpisem tłumacza przysięgłego. Tłumaczenie obejmuje nie tylko treść tekstu źródłowego, ale zawiera również opis pieczęci, podpisów, odręcznych adnotacji, ewentualnych zniszczeń bądź uszkodzeń oryginału. Zasady sporządzania takich tłumaczeń zostały przedstawione w Kodeksie tłumacza przysięgłego opracowanym przez Polskie Towarzystwo Tłumaczy Przysięgłych i Specjalistycznych TEPIS.

  Data dodania: 13 10 2017 · szczegóły wpisu »
 • Katarzyna Bożek - Tłumaczenia Chrzanów »

  W biurze tłumaczeń Katarzyny Bożek wykonujemy tłumaczenia zwykłe oraz przysięgłe tłumaczymy teksty o dowolnej tematyce z wielu języków, m. in. angielski, niemiecki, francuski, włoski, holenderski, duński, hiszpański i szwedzki. Tłumaczymy różne rodzaje tekstów i dokumentów - prywatną korespondencję, materiały reklamowe, instrukcje, dokumenty prywatne i biznesowe, dokumenty samochodowe, oraz opisy technologiczne czy specjalistyczne materiały medyczne. Oferujemy tłumaczenia przysięgłe i zwykle w zakresie dokumentów medycznych, zaświadczeń, dokumentów samochodowych, dokumentów notarialnych, sądowych, listów, itp.

  Data dodania: 23 04 2018 · szczegóły wpisu »