Biuro Punkt

Biuro Punkt Znajomość języków obcych to za mało, aby móc swobodnie dokonywać tłumaczeń dokumentów czy umów. Przedsiębiorstwa oraz organizacje, które nawiązują współpracę z zagranicznymi partnerami, powinny skorzystać ze wsparcia profesjonalistów. Biuro Tłumaczeń Punkt posiada długoletnie doświadczenie w realizowaniu usług z zakresu tłumaczeń ustnych i pisemnych. Dzięki bezpośredniej współpracy z native speakerami, Biuro Punkt z łatwością poradzi sobie nawet z kłopotliwymi tekstami branżowymi. Nasi tłumacze specjalizują się w takich dziedzinach jak prawo, ekonomia czy technika. W razie potrzeby, wykonujemy również tłumaczenia przysięgłe wszystkich języków europejskich i pozaeuropejskich. Naszą domeną jest terminowe realizowanie zleceń, ale także przekład obszernych tekstów z dnia na dzień. Biuro tłumaczeń Punkt wyznaje zasadę, zgodnie z którą wykwalifikowany tłumacz tworzy pozytywny wizerunek każdej firmy podczas negocjacji, konferencji czy targów międzynarodowych. Posiadamy w ofercie przekłady ustne konsekutywne i symultaniczne na terenie całego kraju.

Szczegóły strony www.biuro-punkt.pl:

Komentarze:

Dodaj swój komentarz »

Podlinkuj stronę www.biuro-punkt.pl:

Biuro Punkt

Odwiedziny robotów:

Odwiedziny yahoo 14 Odwiedziny googlebot 60

Zobacz podobne wpisy w tej kategorii:

 • Tłumaczenie niemiecki »

  Tworzymy opracowania zgodnie z wymogami tekstów naukowych. Redagujemy teksty będące wzorcami opracowań naukowych, które mogą posłużyć innym jako pomoc w przygotowaniu ich prac magisterskich. Służymy pomocą w przygotowaniu planu pracy. Nasza pomoc, jeśli chodzi o pisanie prac jest bardzo obszerna. Zajmujemy się ponadto gromadzeniem treści potrzebnych do napisania tekstu oraz dokonujemy poprawy merytorycznej i językowej. Nasze mocne strony to fachowość i terminowość. Z Klientem pozostajemy w kontakcie przez cały czas, czyli od momentu przyjęcia zlecenia do realizacji, aż po końcową korektę pracy. Nasza pomoc dotyczy przede wszystkim prac w języku polskim i niemieckim. Istotne są także liczne dziedziny nauki, w których specjalizują się nasi pracownicy i którzy stale doskonalą swoje umiejętności w danej specjalizacji. Tłumaczenie niemiecki to także nasza mocna strona. Dokonujemy bowiem tłumaczeń najróżniejszych tekstów.

  Data dodania: 14 03 2014 · szczegóły wpisu »
 • Tłumacz rosyjskiego »

  Tłumaczeniem z języka rosyjskiego i na język rosyjskie zajmuje się od dawna. Język rosyjskie to moja pasja. Jeśli szukasz tłumacza rosyjskiego to zachęcam do skorzystania z moich usług. Zajmuje się także prowadzeniem kursów językowych.

  Data dodania: 19 03 2014 · szczegóły wpisu »
 • Biuro Tłumaczeń Lidaria »

  Biuro Tłumaczeń Lidaria to zespół doświadczonych tłumaczy. Dla firm i osób fizycznych wykonujemy tłumaczenia zwykłe i przysięgłe, pisemne i ustne. Tłumaczymy nie tylko z języka angielskiego, niemieckiego, francuskiego, rosyjskiego, ale i wielu innych języków. Nasze motto to na jakość i zadowolenie naszych klientów. Nie doliczamy dodatkowych opłat za stopień trudności i teksty specjalistyczne. Znajdujemy się w samym centrum Warszawy. Zapraszamy serdecznie!!!

  Data dodania: 04 06 2014 · szczegóły wpisu »
 • Tłumaczenia branżowe »

  Przygotowujemy rzetelne tłumaczenia tekstów specjalistycznych z zakresu budownictwa, elektroniki, informatyki, farmacji, medycyny, motoryzacji oraz inżynierii wodnej i lądowej. Zapewniamy najwyższą jakość - bezbłędność, zgodność terminologiczną oraz dostosowanie tekstu do potrzeb docelowych odbiorców. Specjalizujemy się w tłumaczeniu instrukcji obsługi, dokumentacji technicznej oraz przetargowej, a także branżowych artykułów. Wykonujemy wszelkie prace nad tekstem, jak i grafiką, więc można nam powierzyć edycję rysunków technicznych czy różnego rodzaju schematów. Zajmujemy się również przygotowaniem stron internetowych. Tłumaczymy i lokalizujemy tekst, a także pomagamy podczas importowania go do systemu CMS. Zachęcamy do korzystania z naszych kompleksowych usług.

  Data dodania: 02 10 2015 · szczegóły wpisu »
 • Agencja tłumaczeń czeskiego »

  Nasza agencja tłumaczeń czeskiego to firma z tradycją sięgającą 2012 roku. Klientom korzystającym z naszych usług od dawna znana jest ich jakość oraz konkurencyjne ceny. Oferujemy je również Państwu. Zapraszamy korzystając z okazji do zawierzenia nam swoich przekładów czesko polskich. Zespół tłumaczy reprezentujących naszą firmę to osoby godne zaufania i traktujące poważnie swoje obowiązki. Proponujemy Państwu najlepszej jakość przekłady w konkurencyjnych cenach. Dla firm przy dłuższej współpracy konkurencyjne warunki.

  Data dodania: 08 11 2015 · szczegóły wpisu »
 • Katarzyna Bożek - Tłumaczenia Chrzanów »

  W biurze tłumaczeń Katarzyny Bożek wykonujemy tłumaczenia zwykłe oraz przysięgłe tłumaczymy teksty o dowolnej tematyce z wielu języków, m. in. angielski, niemiecki, francuski, włoski, holenderski, duński, hiszpański i szwedzki. Tłumaczymy różne rodzaje tekstów i dokumentów - prywatną korespondencję, materiały reklamowe, instrukcje, dokumenty prywatne i biznesowe, dokumenty samochodowe, oraz opisy technologiczne czy specjalistyczne materiały medyczne. Oferujemy tłumaczenia przysięgłe i zwykle w zakresie dokumentów medycznych, zaświadczeń, dokumentów samochodowych, dokumentów notarialnych, sądowych, listów, itp.

  Data dodania: 23 04 2018 · szczegóły wpisu »