Strony związane z hasłem 'zdrowie':

 • DIACOM skaner diagnostyczny »

  Sklep Internetowy oferujący szeroki wybór witamin i suplementów diety, wspomagających funkcjonowanie i wydajność organizmu. Sklep oprócz sprzedaży produktów zdecydowanie promuje zdrowy tryb życia i wspomaganie suplementacją. Sklep rozbudowany, podzielony na kategorie tematyczne, ułatwiające poruszanie się po stronie. Sympatyczna grafika zachęca do pozostania dłużej na stronie, utrzymuje internautę w dobrym nastroju, zachęca do zastanowienia się nad preferowanym stylem życia i jego poprawą. Bogata oferta dzięki której każdy znajdzie coś dla siebie, zarówno odpowiedni suplement, jak i inny środek dopasowany do indywidualnych potrzeb.

  Data dodania: 25 11 2015 · szczegóły wpisu »
 • Przyszła mama »

  Planujesz dziecko? Zapraszamy do odwiedzania portalu: przyszlamama. pl. Na naszej stronie znajdziesz wiele ciekawych artykułów na temat przygotowań do ciąży oraz przebiegu kolejnych jej tygodni. Dowiesz się także, jakie zmiany wprowadzić w menu, czy warto ćwiczyć, o jakich suplementach nie wolno zapomnieć. Przekazujemy wiedzę w sposób przystępny, a artykuły tworzymy przy współpracy ze specjalistami. Jeśli nie znajdziesz odpowiedzi na nurtujące pytanie, możesz liczyć na pomoc naszego eksperta. Nasza strona jest przyjazna przyszłym mamom. Zapraszamy.

  Data dodania: 04 01 2016 · szczegóły wpisu »
 • Niezastąpiony informator zdrowia »

  Twój katalog zdrowotny to miejsce zdrowia dla Ciebie. Czasami ciężko znaleźć odpowiednią klinikę zdrowia. Nasz portal na pewno Ci to ułatwi. Przez internet możemy nabyć lekarstwa, które zostaną nam dostarczone następnego dnia. To bardzo pomocna opcja, gdy nasze lekarstwo nie jest dostępne we wszystkich aptekach. Poza tym, wartość lekarstw w e-punktach aptecznych często są niższe niż w stacjonarnych punktach aptecznych. Zapraszamy do użytkowania naszego katalog. Intuicyjny interfejs pomoże Ci w poruszaniu się po serwisie.

  Data dodania: 20 05 2015 · szczegóły wpisu »
 • Aerobik.bialystok.pl »

  Przedstawiam witrynę o tematyce aerobiku na Podlasiu! Na naszej stronie odnajdą Państwo mnóstwo informacji na temat sporcie i medycyny. Głównym motywem jest namówienie społeczeństwa do aktywności fizycznej, w miejsce przesiadywania przed wyświetlaczem monitora czy telewizorem. Zamierzamy namówić jak najliczniejszą liczbę internautów, aby zaczęli dbać o swój sposób życia i stawiali na sport zamiast przesiadywania w chałupie. Na naszym blogu znajdziesz porady i informacje profesjonalistów jak trenować fitness lub pozostałe ćwiczenia aerobowe. Wiadomo, że sport to zdrowie, a to najdroższa rzecz jaką otrzymaliśmy - zatem ćwiczmy o kondycję! Starczy trochę siły ducha, a jest się w stanie zmienić niezwykle wiele w swoim istnieniu. Zachęcamy ogół zamieszkujących Podlasie, ale i nie tylko na bloga o aerobiku.

  Data dodania: 16 06 2015 · szczegóły wpisu »
 • Vigantoletten - witamina słońca »

  Czy wiesz, że 80 procent mieszkańców naszej strefy klimatycznej może mieć niedobór cholekalcyferolu? Witamina D jest niezbędna w wielu procesach życiowych, odpowiada za prawidłową pracę serca, wzrost komórek, ciśnienie krwi, budowę kości, przemianę materii. Jej niedobór uwidacznia się przede wszystkim jesienią, kiedy słońca jest niewiele, a osoby pracujące większość czasu spędzają w zamkniętych pomieszczeniach. Vigantoletten to słońce w kapsułce, które dobrze się wchłania. Już 500 j. m. preparatu zapewni nam odpowiednią podaż witaminy.

  Data dodania: 15 02 2016 · szczegóły wpisu »
 • Herbaty i zioła BIG-ACTIVE »

  Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z oferowaną przez nas marką herbat Big-Active. Mam bardzo bogatą ofertę, w której można znaleźć takie herbaty jak: zielone liściaste, czerwone, owocowe i wiele innych. Dbamy o to, aby każda z naszych herbat była bardzo wysokiej jakości oraz była dostępna w wielu różnych miejscach. Ciągle staramy do naszej marki wprowadzać nowe rodzaje herbat. Nasze herbaty otrzymują wiele nagród świadczących o ich jakości. Każdego zapraszamy do zapoznania się z produkowanymi przez nas herbatami.

  Data dodania: 26 07 2016 · szczegóły wpisu »