Strony związane z hasłem 'fotografia':

« poprzednia strona · 6
 • Fotografia Siedlce »

  Fotografia Siedlce, zaprasza na sesje fotograficzne na terenie miasta Siedlce. Na stronie znajduje się galeria zdjęć z opisami oraz strona "o mnie" gdzie dowiesz się jak zainteresowałem się fotografią, czym ona dla mnie jest i co mi daje. W sekcji "kontakt" znajdziesz informacje jak się zemną skontaktować oraz gdzie wykonuje zdjęcia. W każde zdjęcia wkładam całe serce i jest dla mnie wyjątkowe niosąc za sobą potężny ładunek sentymentalny. Zapraszam wszystkich na sesje oraz do współpracy.

  Data dodania: 07 01 2019 · szczegóły wpisu »
 • Fotograf ślubny Konin »

  Nasz fotograf ślubny sprawi, że najpiękniejsze wspomnienia z dnia ślubu zostaną zachowane. Zapraszamy do skorzystania z oferty naszego fotografa ślubnego, który na w swojej ofercie także wykonywanie sesji plenerowych. W zależności od wybranego pakietu list usług jest poszerzona. Zapraszamy do zapoznania się z ofertą.

  Data dodania: 26 07 2017 · szczegóły wpisu »
 • Karol Chaba Studio Fotograficzne »

  Karol Chaba jest kreatywnym fotografem, specjalizującym się w fotografii ślubnej. Stara się on tworzyć niepowtarzalne kadry, jakie oddadzą emocje tego, najistotniejszego w życiu każdego z klientów dnia. Oprócz dokumentacji uroczystości ślubu i przyjęcia weselnego, w ofertę wchodzi również sesja plenerowa. Jest ponadto możliwość zakupienia wielu dodatkowych, eleganckich pamiątek ślubnych. Są to na przykład: obrazy na płótnie, fotoksiążka, fotoalbum, czy odbitki w drewnianym pudełku z wygrawerowanym logo. Na stronie internetowej karolchaba. pl znajdziecie szczegóły oferty i przykładowe fotografie par, które postanowiły zaufać Karolowi Chabie.

  Data dodania: 04 10 2017 · szczegóły wpisu »
 • FOTOSOBIESKI Dariusz Sobieski »

  FOTOSOBIESKI to usługi świadczone przez miłośnika fotografii, który zapewni artystyczne podejście do każdego zlecenia. Jego specjalnością jest fotografia ślubna, dlatego że wymaga ona niezwykłej kreatywności a także dużego zakresu umiejętności z różnych dziedzin fotografii. Korzysta z zaawansowanego sprzętu, którego specyfikę poznają Państwo na witrynie internetowej. Wyzwania, jakie stawia przed fotografem wykonywany zawód procentują nieustannym rozwojem i powiększaniem adresowanej do Państwa oferty o np. fotografię biznesową oraz komunijną. FOTOSOBIESKI to spotkanie zamiłowania do fotografii z profesjonalizmem.

  Data dodania: 08 09 2017 · szczegóły wpisu »
 • Fotobudka na wesele »

  Fotobudka to urządzenie które wykonuje serie fotek, z dowolnym układem zdjęć na papierze. Jest to przede wszystkim w połączeniu z gadżetami dawka niesamowitej zabawy i śmiechu. Każde wspomnienie zostanie uchwycone przez budkę fotograficzną!

  Design fotobudki jest zaprojektowany w bardzo szykowny sposób. Każdy z uczestników będzie zachwycony możliwościami fotobudki jak i jej wyglądem. Budka fotograficzna drukuje dowolnie spersonalizowane zdjęcia, wedle życzenia klienta. Ilość zdjęć podczas imprezy jest nielimitowana. Wydruk może odbywać się w formacie 10x15cm, oraz 2x 5x15cm. Stała pomoc w naszym wykonaniu jako animatorów zachęci wszystkich gości do brania czynnego udziału w sesji zdjęciowej wykonanej przez fotobudkę! Sama obsługa budki fotograficznej to jedynie dotknięcie ekranu dotykowego. Wystarczy poczekać parę sekund na zrobienie pierwszego zdjęcia, a wydruk fotek trwa zaledwie 15sekund!
  Fotobudka, którą oferujemy państwu odznacza się na tle konkurencji nie tylko jedynym w swoim rodzaju eleganckim designem, ale także dodatkami, które do niej oferujemy. Przede wszystkim należy tu zaznaczyć, że nie jest to fotobudka tylko z nazwy. Nie przyjedziemy do Państwa z maszyną i tłem.

  Data dodania: 06 10 2017 · szczegóły wpisu »
 • Leszek Kulesza - fotografia ślubna »

  Zapraszam do zapoznania się z moją ofertą usług w zakresie fotografii ślubnej. Prowadzę prężnie działającą na rynku firmę już od wielu lat. Przy zleceniach korzystam z najnowszych dostępnych technologii. Do pracy używam rejestratorów dźwięku i obrazu najnowszej generacji. Każda rejestrowana przeze mnie uroczystość zapisywana jest w systemie HD, który stosowany jest w telewizji, zapewniając wyśmienitą ostrość, kontrast i barwę obrazu. Moja firma posiada również wymagane zezwolenia Kurii na filmowanie i fotografowanie w obiektach sakralnych. Wybierając fotografa na ślub musisz pamiętać o tym, że zawsze należy kierować się jego podejściem do fotografii oraz jego dotychczasowym portfolio. Musisz wiedzieć, że dobry fotograf nie retuszuje na potęgę i stara się kadrować zdjęcia. Podczas przygotowań do ślubu i wesela staram się być niewidoczny, ponieważ nie jestem reżyserem, ale też staram się być pomocny. Nie ingeruję i nie tworzę sztucznych sytuacji, aby uchwycił naturalne i piękne momenty. Podczas sesji plenerowej staram się pokazać ciekawe i nieoczywiste miejsca, dzięki czemu można wykonać sporo niebanalnych zdjęć, z których będziecie Państwo bardzo zadowoleni. Otrzymanie kompletu obrobionych zdjęć w formie prezentacji i oddzielnych plików.

  Data dodania: 07 08 2019 · szczegóły wpisu »
« poprzednia strona · 6