Strony związane z hasłem 'finanse':

 • Stnc.pl - Polski portal info »

  Finanse to dziedzina, która zajmuje się pieniędzmi, ich gromadzeniem, inwestowaniem lub gospodarowaniem. Finanse są związane z braniem kredytów czy pożyczek. W obecnych czasach takie rozwiązania sa niezwykle potrzebne, gdyż ciężko jest odłożyć pewną, czasami dużą, kwotę pieniędzy, aby móc coś kupić lub by w coś zainwestować, na przykład w firmę. Kredyty dają nam możliwość nabycia dużej kwoty pieniędzy, którą następnie rata po racie należy spłacić. Na spłacenie kredytu czy pożyczki mamy przeznaczony pewien czas. Czasami jest to rok, a czasami niekiedy długie lata. Wszystko jest zależne od tego jak duży kredyt czy pożyczkę pobieramy.

  Data dodania: 31 12 2014 · szczegóły wpisu »
 • Terminal płatniczy »

  Jesteś właścicielem sklepu? Jeśli tak, to z pewnością widzisz jak postęp pędzi do przodu. Płacenie gotówką staje się coraz rzadsze, ponieważ każdy woli transakcje bezgotówkowe. Wszystkie duże oraz niektóre mniejsze sklepy posiadają już możliwość płacenia kartą. Niestety, rzeczywistość jest taka, że jeśli ktoś w porę nie zainwestuje w terminal płatniczy, straci dotychczasowych klientów, a także nie zdobędzie tych nowych. Nawet ludzie starsi potrafią już korzystać z nowoczesnych technologii i coraz częściej możemy się spotkać z sytuacją, że dokonują płatności kartą. Dlatego też, jeśli jesteś jednym z tych właścicieli sklepów, którzy nie posiadają takich udogodnień dla klientów, powinieneś się o nie postarać, aby Twój biznes przetrwał.
  Boisz się, że sam nie będziesz umiał się posługiwać własnym urządzeniem? Nic bardziej mylnego. Terminal płatniczy jest urządzeniem, którego obsługa jest banalnie prosta i nie wymaga żadnych specjalnych umiejętności.

  Data dodania: 25 02 2016 · szczegóły wpisu »
 • Pożyczka na Święta »

  Potrzebujesz pieniędzy na święta od ręki to koniecznie zapoznaj się z ofertą, którą dla Państwa przygotowaliśmy. Nasza chwilówka na święta cieszy się bardzo dużym zainteresowaniem wśród wielu naszych klientów. Jeżeli chcesz dołączyć do naszych zadowolonych klientów to zadzwoń do Nas jeszcze dziś. Udzielamy szybkich świątecznych pożyczek przez internet bez żadnych zaświadczeń. Dzięki Nam będzie Ciebie w końcu stać na udane prezenty.

  Data dodania: 22 11 2014 · szczegóły wpisu »
 • Dotacje na innowacje Moli Group »

  Otrzymanie środków pochodzących z Unii Europejskiej może nie być łatwym zadaniem dla znacznej liczby stawiających swe pierwsze kroki biznesmenów. Stworzenie pełnych i szczegółowych biznes planów, które poprzedzone są prawdziwymi i miarodajnymi badaniami to dla wielu mur, który trudno przeskoczyć. Pozyskaj Dotacje jest łódzką spółką, która daje pomoc wszystkim tym, którzy chcą uzyskać dotacje oraz dofinansowania dla rozwijanych przedsiębiorstw albo projektów z Unii Europejskiej. Kadra pełna specjalistów, którzy mają wysokie pojęcie o inwestowaniu, otrzymywania odpowiednich środków oraz przedkładania właściwych wniosków, może pomóc tym, którzy pragną dostać bezzwrotną dotację pieniężną. Pierwszym krokiem jest stworzenie biznes planu, a także przygotowanie dokumentów, bez których żaden wniosek nie może się obejść.

  Data dodania: 12 01 2015 · szczegóły wpisu »
 • Dofinansowanie dla firm Inicjatywa Euro »

  Firma Inicjatywa Euro skupia się na działaniach konsultingowych, które związane są z przyznawaniem dotacji z siedziby UE. Osoby korzystające z usług firmy mogą zapoznać się z wszelkimi szczegółami oraz informacjami, które związane są z otrzymywaniem pieniędzy z budżetu Unii Europejskiej na osobisty planowany biznes. Działania firmy opierają się na rzetelnym komunikowaniu się z partnerami celem otrzymania pomocy finansowej na budowę własnej firmy lub pozyskania zaplecza finansowego dla już funkcjonujących firm. IE skupia się na pełnym przygotowaniu koncepcji związanej z zaproponowaniem oferty osób prezentujących przed Komisją ds. dotacji. Dzięki wysokiemu zaangażowaniu kadry można mówić o zauważalnym stopniu pomyślnych rozpatrzeń opracowywanych wniosków do konkretnych instytucji w siedzibie UE.

  Data dodania: 07 01 2015 · szczegóły wpisu »
 • Biuro rachunkowe KOMPENDIUM »

  Biuro rachunkowe KOMPENDIUM
  Jeśli szukasz wsparcia w zakresie księgowości, w sprawach związanych z BHP lub porad prawnych to jesteś w dobrym miejscu.
  Współpracując z nami, będziesz miał więcej czasu na rozwijanie swego biznesu. Skupisz się na tym, co najważniejsze w twojej firmie, dzięki czemu łatwiej osiągniesz sukces.
  Zapewniamy najszerszy zakres usług za najlepszą cenę, przy jednoczesnym dopasowaniu zakresu współpracy do oczekiwań naszych klientów.


  Świadczymy usługi księgowe na najwyższym poziomie. Specjalizujemy się w prowadzeniu księgowości małych i średnich firm. Wspieramy wszystkie kontakty przedsiębiorstwa z jednostkami budżetowymi (urząd skarbowy, ZUS, urzędy lokalne). Jesteśmy w stanie zaproponować rozwiązania rachunkowe w minimalnym stopniu angażujące Klienta, i dopasowane do aktualnej sytuacji przedsiębiorstwa.
  Oferujemy:
  * Prowadzenie księgowości przedsiębiorstw w każdej formie opodatkowania
  * Wszystkie deklaracje podatkowe (PIT, CIT, VAT i inne)
  * Prowadzenie spraw kadrowych przedsiębiorstw
  * Wszystkie deklaracje ZUS (DRA, RMUA i inne)
  * Sprawozdawczość na rzecz klientów oraz GUS
  * Inne

  Data dodania: 20 10 2017 · szczegóły wpisu »