Reduktor ślimakowy kątowy
— napięcie żarzenia,
— prąd żarzenia,
— maksymalną amplitudę napięcia zwrotnego,
— maksymalny prąd anodowy.
Często podaje się również pełny prąd emisji (prąd nasycenia). Ważnym parametrem diody jest nachylenie charakterystyki S.
Szczegóły strony www.przekladnie.info:
- ID: 1713
- Tytuł: Reduktor ślimakowy kątowy
- URL: www.przekladnie.info
- PageRank:
- Kliknięć: 13
- Wyświetleń: 1570
- CTR: 0.83%
- Data dodania: 23 02 2015
- Słowa kluczowe: regulacja napędów, lenze, falowniki omron, falownik, falowniki, reduktory, przekładnie, motovario, Softstarty, styczniki, silniki
- Kategorie:
- Województwo:: Mazowieckie
- Ocena:
- Link nie działa/spam ?
- Wyróżnij ten wpis - bądź widoczny w katalogu!
Komentarze:
Podlinkuj stronę www.przekladnie.info:
Odwiedziny robotów:
Zobacz podobne wpisy w tej kategorii:
-
Hafciarka happy hcs-1201 »
Nasza firma zajmuje się produkcją oraz sprzedażą różnego rodzaju hafciarek. W szerokiej ofercie handlowej znajduje się między innymi hafciarka happy hcs-1201. Jest to doskonała, wykorzystywana w przemyśle hafciarka happy, z której korzystają masowe zakłady na terenie całego kraju. Drugim zwłaszcza polecanym produktem jest hafciarka brother pr 1000, mogąca wyszywać nawet najbardziej wykwintne wzory, w licznych przeplatających się ze sobą barwach. Służymy doradztwem, żeby mogli Wy wybrać najlepszy dla siebie model hafciarki, odpowiadający indywidualnym potrzebom.
Data dodania: 06 05 2014 · szczegóły wpisu » -
Motovario NMRV »
W przypadku emisji fotoelektrycznej energii koniecznej elektronom do wyswobodzenia dostarcza promieniowanie w postaci światła widzialnego, ultrafioletu, podczerwieni, promieni Rentgena i in. rodzajów. Wychodzenie elektronów z metalu przy fotoemisji tłumaczy się tym, że kwanty energii promieniowania po pochłonięciu przez materię fotokatody zmieniają stan energetyczny elektronów w atomach; najszybsze elektrony mają energię dostateczną dla opuszczenia metalu. Zjawisko to nosi nazwę zewnętrznego- efektu fotoelektrycznego. Ilość emitowanych elektronów na jednostkę czasu jest proporcjonalna do strumienia świetlnego na fotokatodę. Charakterystyką spektralną metalu nazywamy krzywą, która pokazuje zależność prądu emisji fotoelektrycznej od częstotliwości padającego na powierzchnię metalu światła.
Data dodania: 23 02 2015 · szczegóły wpisu » -
Opisy samoprzylepne »
Przemysł krajowy produkuje oprawy do oświetlenia: bezpośredniego (klasa I), przeważnie bezpośredniego (klasa II), rozproszonego (klasa III).
Data dodania: 23 02 2015 · szczegóły wpisu »
Oprawy do oświetlenia bezpośredniego. W tej grupie rozróżnia się oprawy zabezpieczone od wpływów atmosferycznych (symbol B) i wodoszczelne (symbol C).
Oprawy zabezpieczone od wpływów atmosferycznych mają kadłuby z żeliwa i odbłyśniki z blachy stalowej emaliowane lub kadłuby i odbłyśniki z blachy stalowej. Oprawka żarówki przesuwana za pomocą śruby lub suwaka służy do właściwego ustawienia żarówki ze względu na kąt ochrony. Oprawy przystosowane do zawieszenia mają wieszaki izolujące, a do nakręcania — mufki z gwintem. Produkowane są oprawy do żarówek o mocy 200 W, z oprawką E27 i o mocy 300—500 W oraz 500—1 000 W z oprawką E40. Oprawy te stosuje się do oświetlania terenów otwartych (ulice, place, tereny fabryczne i kolejowe, place budowy itp. ). -
Grawerowanie laserowe »
Oprawy do oświetlenia przeważnie bezpośredniego. W grupie tych opraw znajdują się oprawy zabezpieczone od wpływów atmosferycznych (symbol B). Budowa ich podobna jest do budowy opraw tego samego rodzaju do oświetlenia pośredniego, z tym że odbłyśnik jest płaski, a oprawa zaopatrzona w klosz ze szkła mlecznego, otwarty od dołu. Zastosowanie opraw jest też podobne. Dodatkowo stosuje się te oprawy do oświetlenia pomieszczeń przemysłowych, jeśli chodzi o oświetlanie płaszczyzn poziomych.
Data dodania: 23 02 2015 · szczegóły wpisu »
Oprawy do oświetlenia rozproszonego. W grupie tych opraw produkowane są oprawy bez specjalnych zabezpieczeń (symbol A), oprawy wodoszczelne (symbol C). -
Grawerowanie »
Oprawy drugiego rodzaju dostosowane są do bezpośredniego przykręcania do sufitu. Wykonane są z blachy stalowej lakierowanej lub oksydowanej. Stosowane są do nich klosze kuliste lub płaskie, z kołnierzem ze szkła mlecznego, umocowane w oprawie za pomocą trzech wkrętów. Oprawy wykonywane są do żarówek 25, 40, 60, 100, 150 i 200 W. Stosowane są do oświetlenia pomieszczeń suchych, ogrzewanych, o niskich sufitach oraz korytarzy, klatek schodowych itp.
Data dodania: 23 02 2015 · szczegóły wpisu »
Oprawy wodoszczelne do oświetlania rozproszonego mają taką samą budowę kadłuba jak oprawy wodoszczelne do oświetlania bezpośredniego. W oprawach tych zamiast kloszy ze szkła przezroczystego stosuje się klosze ze szkła mlecznego. Oprawy wykonywane są w dwóch wielkościach: do żarówek 60 i 100 W. Stosowane są do oświetlania pomieszczeń wilgotnych, jak łazienki, pralnie, kuchnie, oraz do oświetlenia zewnętrznego, jak wejścia do budynków, balkony, tarasy itp.
Oprawy do oświetlenia miejscowego. Ze względu na rozdział promienia świetlnego oprawy te należy zaliczyć do opraw oświetlenia bezpośredniego. Mogą to być oprawy bez specjalnych zabezpieczeń lub oprawy wodoszczelne. -
Linie lakiernicze »
Jeżeli już szukają państwo towarów z najwyższej półki to uważam, że najlepszym pomysłem jest sprawdzenie usług najbardziej doświadczonych firm/działalności jednoosobowych/przedsiębiorstw. O ile szukają państwo towarów związanych z lakiernictwem to dobrze trafiliście. Jesteśmy specjalistami, którzy dostarczają produkty najwyższej klasy. O ile chodzi o kabiny malarskie czy także lakiernie proszkowe mamy wieloletnie wiedzę praktyczną i projektujemy i sprzedajemy je od wielu lat. Dlatego też jeżeli skorzystacie państwo z naszych usług to na pewno będziecie bardzo zadowoleni. Jesteśmy pewni, że komory lakiernicze dostarczane przez naszą firmęzą firmę ze stuprocentową pewnością zadowolą państwa jako kupujących. Decydując się na nasze usługi na 100% prawie każdy będzie bardzo zadowolony. Mamy realnie najwyższej klasy towary w ofercie ponieważ chodzi nam również o zadowolenie naszych kontrahentów.
Data dodania: 15 03 2015 · szczegóły wpisu »