Motoreduktory Lenze
Z tych trzech grup obecnie powszechnie są stosowane głośniki dynamiczne. Głośniki magnetyczne z ruchomą cewką dzielą się. ze względu na wzbudzenie na elektrodynamiczne (pole magnetyczne w szczelinie powstaje od elektromagnesu) i dynamiczne (pole magnetyczne otrzymuje się z magnesów trwałych).
Szczegóły strony www.lenze.falowniki.pl:
- ID: 1709
- Tytuł: Motoreduktory Lenze
- URL: www.lenze.falowniki.pl
- PageRank:

- Kliknięć: 21
- Wyświetleń: 1139
- CTR: 1.84%
- Data dodania: 23 02 2015
- Słowa kluczowe: reduktory, silniki, falownik, motovario, Softstarty, falowniki, styczniki, falowniki omron, regulacja napędów, lenze, przekładnie
- Kategorie:
- Województwo:: Mazowieckie
- Ocena:
- Link nie działa/spam ?
- Wyróżnij ten wpis - bądź widoczny w katalogu!
Komentarze:
Podlinkuj stronę www.lenze.falowniki.pl:
Odwiedziny robotów:
36
59
1
Zobacz podobne wpisy w tej kategorii:
-
Baterie słoneczne »
Mając na uwadze, że za kilkadziesiąt lat nieodnawialne źródła energii podczas gdy węgiel, rudy, gaz ziemny, ropa naftowa mogą poddać się wyczerpaniu, naukowcy wszelkie nadzieje pokładają w ekologicznych źródłach energii odnawialnej, takich podczas gdy woda, wiatr, promienie słoneczne. Lechistan w tym momencie znajduje się w czołówce krajów wdrażających technologie oparte na wykorzystywaniu ciepła słonecznego. Coraz więcej właścicieli nowych budynków decyduje się na zestaw baterii słonecznych widząc w tym ogromne korzyści nie ale wręcz w celu portfela atoli tudzież dla środowiska. Farmy wiatrowe również mają coraz to więcej swoich zwolenników, aktualnie wykorzystuje się energię wiatru dla potrzeb mniejszych miejscowości.
Data dodania: 20 08 2013 · szczegóły wpisu » -
Dobierz falownik »
Łącznice abonenckie automatyczne wyróżniają się następującymi zaletami:
Data dodania: 23 02 2015 · szczegóły wpisu »
1) stałą gotowością do pracy,
2) dużą szybkością łączenia,
3) niskimi kosztami eksploatacji wskutek nielicznej obsługi,
4) uniwersalnością dostosowania do lokalnych warunków,
5) możnością wykorzystania do urządzeń poszukiwania osób.
Pod względem eksploatacyjnym łącznice automatyczne charakteryzują się następującymi możliwościami:
1) połączenia wewnętrzne wykonywane są w sposób automatyczny;
2) połączenia na zewnątrz wykonywane są przez wstępne wybranie numeru „0" lub „10";
3) dla zewnętrznych połączeń przychodzących przewidziane jest stanowisko pośredniczące, tzw. awizo, obsługiwane przez telefonistkę; jeśli jednak współpracujące centrale wyposażone są w specjalne urządzenia dodatkowe, tzw. translacje, możliwe jest łączenie przychodzących rozmów w sposób pełno automatyczny bez pośrednictwa telefonistki;
4) możliwe jest uprzywilejowanie pewnych aparatów do wykonywania połączeń na zewnątrz w przeciwieństwie do pozostałych, które mogą mieć uprawnienia tylko do wykonywania połączeń wewnętrznych;
5) istnieje możliwość kierowania rozmów przychodzących do kilku określonych aparatów w okresie braku obsługi przy awizo, np. na okres nocny; -
Falownik Vacon 20 »
Kondensatory papierowe hermetyczne KBG są przeznaczone do pracy w obwodach prądu stałego i zmiennego małej częstotliwości oraz w układach impulsowych. Kondensatory KBG wykonuje się w zależności od:
Data dodania: 23 02 2015 · szczegóły wpisu »
1) sposobu wyprowadzenia końcówek i kształtu korpusu w czterech odmianach:
— KBG-J — w cylindrycznym korpusie szklanym lub ceramicznym,
— KBG-M1 i M2— w cylindrycznym metalowym korpusie ze szklanymi izolatorami przepustowymi,
— KBG-MP -— w korpusie prostokątnym metalowym tłoczonym ze szklanymi izolatorami,
— KBG-MN — w korpusie prostokątnym spawanym ze szklanymi izolatorami;
2) ilości sekcji: jedno-, dwu- i trzysekcyjne;
3) z wyprowadzeniami izolowanymi i łączonymi z korpusem. -
Falownik Hitachi WJ200 »
Kondensatory mikowe typu KM są przeznaczone do pracy w urządzeniach radiowych, wzmacniaczach i in. urządzeniach elektronowych, gdzie są wymagane małe tolerancje i duża stałość własności kondensatorów. Kondensatory mikowe zaprasowane typ KSO. Przez zaprasowywanie kondensatorów w masie izolacyjnej otrzymuje się jeszcze lepsze własności techniczne i eksploatacyjne. Kondensatory ceramiczne mają dielektryki z materiałów o bardzo małej stratności i o dodatnim lub ujemnym temperaturowym współczynniku przenikalności. Są to dielektryki: kalit, kalan, diakond, kondesa N, F lub C, keratar i in. Kondensatory miniaturowe o średnich i dużych pojemnościach mają dielektryk z tytanianu baru i strontu. Są to tzw. terrodielektryki. Konstrukcja kondensatorów ceramicznych zależy od ich przeznaczenia. Cechą charakterystyczną tych konstrukcji jest sztywność, przez co jest niepotrzebna obudowa usztywniająca. Elektrody są napylane. Całość jest pokryta powłoką ochronną.
Data dodania: 23 02 2015 · szczegóły wpisu » -
Serwis falowników »
Głośnik magnetyczny z ruchomą cewką. Ruchoma cewka znajduje się w stałym polu magnetycznym. Do cewki doprowadza się napięcie zmienne o częstotliwościach akustycznych. W cewce pojawiają się siły na skutek oddziaływania prądów płynących w cewce z polem magnetycznym w szczelinie. Siły te wprowadzają w ruch membranę, która z kolei wytwarza drgania dźwiękowe o częstotliwościach odpowiadających zmianom prądu w cewce.
Data dodania: 23 02 2015 · szczegóły wpisu »
Przemysł krajowy produkuje cały szereg głośników magnetycznych z ruchomą cewką i stałym magnesem.
Zakres mocy tych głośników zawiera się od 0, 2 do 25 VA. Średnia skuteczność zawiera się od 4, 5 do 18, 0.
Pasma odtwarzanych częstotliwości:
— dla głośnika 0, 2 VA 300—4 500 Hz przy nierówności charakterystyki,
— dla głośnika 6 VA 80—8 000 Hz przy nierównościach charakterystyki. -
Szkolenia Lean Manufacturing »
Optymalizacja procesów. PrimLean. pl zajmuje się przeprowadzaniem optymalizacji procesów produkcyjnych i wspomagających. Obsługujemy małe i średnie przedsiębiorstwa, a także firmy z list 100 Forbsa i 500 Polityki. Identyfikujemy straty (nadmiar zapasów, zatory komunikacyjne, zbędny transport, nadmierna obróbka etc. ), a następnie szukamy odpowiednich dla danej firmy rozwiązań. Zapraszamy do korzystania z naszych usług.
Data dodania: 12 04 2016 · szczegóły wpisu »