Angielski Białołęka

Angielski Białołęka Językownia to nowoczesna szkoła języków obcych Warszawa Białołęka. Jakich języków uczymy w naszej szkole? Języka angielskiego, niemieckiego oraz języka Hiszpańskiego.
Co nas wyróżnia? Atrakcyjnie prowadzone zajęcia, niepowtarzalna atmosfera, a przy tym innowacyjne podejście i nowe technologie.
Nauka języków obcych dla dzieci i młodzieży metodą Total Immersion. Zapraszamy.

Szczegóły strony www.jezykownia.net:

Komentarze:

Dodaj swój komentarz »

Podlinkuj stronę www.jezykownia.net:

Angielski Białołęka

Odwiedziny robotów:

Odwiedziny yahoo 1 Odwiedziny googlebot 1

Zobacz podobne wpisy w tej kategorii:

 • Educo - oferta nauki języków »

  Szanowni Państwo!

  Zapraszamy do skorzystania z szerokiej oferty kursów językowych. Oferujemy kursy na każdym poziomie zaawansowania językowego i w każdej grupie wiekowej. Z przyjemnością przygotujemy dla Państwa indywidualną ścieżkę rozwoju językowego: bezpłatnie sprawdzimy poziom znajomości języka poprzez test lub lekcje próbne. Wyznaczamy program kursu w oparciu o Państwa potrzeby oraz zajmiemy się jego skuteczną realizacją. Na zajęciach wykorzystywane są najskuteczniejsze metody nauczania oparte głównie na komunikacji oraz metodach aktywnych. Zatrudniamy tylko wykwalifikowanych, profesjonalnych nauczycieli. Uczymy bez stresu i zapewniamy, że nauka języka może być rewelacyjną przygodą. To klient decyduje o dniach i godzinach zajęć, szkoła dostosuje się do oczekiwań klienta. Oferujemy zajęcia indywidualne i grupowe, zarówno w szkole jak i z dojazdem do domu/ firmy klienta. Zajęcia grupowe pozwalają znacznie zmniejszyć koszt nauki, a indywidualne dostosować się do potrzeb czasowych klienta. Naukę można rozpocząć i zakończyć w dowolnych momencie.

  Już dziś zapraszamy na bezpłatną lekcje próbną!

  Data dodania: 06 05 2014 · szczegóły wpisu »
 • OK English Course »

  Nasza szkoła językowa powstała w roku 1996 w Skórzewie. Od tego czasu prowadzimy kursy dla dzieci, młodzieży i dorosłych, zarówno General English jak i przygotowujące do egzaminu gimnazjalnego oraz matury. Wprowadzamy angielski już w zerówce. Oferujemy również zajęcia z języka francuskiego i niemieckiego. Dzięki zainstalowanej tablicy interaktywnej zajęcia prowadzone są ciekawie i dynamicznie, co zwiększa motywację kursantów oraz podnosi skuteczność i jakość nauczania.

  Data dodania: 12 05 2014 · szczegóły wpisu »
 • Angielski Wrocław »

  Szkoła językowa OLC prowadzi kursy angielskiego, niemieckiego i hiszpańskiego od 1990 roku. Organizujemy kursy języka angielskiego na na wszystkich poziomach zaawansowania. Świadczymy naukę zarówno w trybie grupowym, jak również indywidualnym.
  Zapraszamy do zapoznainia się z naszą ofertą www. olc. com. pl

  Data dodania: 07 01 2016 · szczegóły wpisu »
 • Kurs angielskiego online »

  Lekcje angielskiego online z udziałem wiedeńskich wykładowców to wszystko co musisz mieć aby zdobyć dodatkowe kwalifikacje niezbędne we współczesnym międzynarodowym środowisku. Zamiast zastanawiać się na skuteczną metodą nauki zaufaj naszej wiedzy i pozwól nam na zaplanowanie twojego zindywidualizowanego harmonogramu nauczania.

  Data dodania: 26 03 2016 · szczegóły wpisu »
 • Kursy specjalistyczne angielski »

  Potrzebujesz nauczyć się specjalistycznego języka obcego serdecznie zapraszamy do Językomanii.
  Kursy specjalistyczne angielski język to podstawa by dopiąć umowę w między narodowym języku biznesowym. Na życzenie klienta organizujemy kursy u klienta. Kurs polega na aktywnej konwersacji w języku obcym dzięki czemu już na początku uczymy poprawnej wymowy języka angielskiego. Każde szkolenie jest dopasowane do umiejętności naszych klientów a prowadzone zajęcia urozmaicane są orginalnymi materiałami językowymi z prasy radia lub telewizji.

  Data dodania: 18 06 2018 · szczegóły wpisu »
 • Metoda Skandynawska »

  Zalety Metody Skandynawskiej są doceniane przez szerokie grono osób na całym świecie! Jeśli również i Ty chcesz odkryć walory tego rozwiązania, koniecznie zgłoś się do nas. Oferujemy m. in. coaching językowy, który pozwoli Ci na w pełni samodzielną naukę przy wykorzystaniu Metody Skandynawskiej. Oferujemy wsparcie profesjonalistów oraz indywidualne podejście do ucznia. Sprawdź, jak przedstawia się nasza aktualna oferta i już dziś skontaktuj się z naszym przedstawicielem. Zapraszamy do współpracy!

  Data dodania: 05 09 2019 · szczegóły wpisu »