Remonty Gdańsk

Remonty Gdańsk Szybko i co najważniejsze z wybornym rezultatem - tak prace przeprowadza firma remonty-gdansk. pl. Team dobrych architektów ekspresowo porwie się do pracy używając przy tym nowomodne sposoby i surowce. Wszystko po to aby rezultat finalny był doskonały. Każde zamówienie jest szczegółowo omawiane z klientem a po pewnym czasie wyznaczany jest dostępny termin jego adaptacji. Wobec tego klienci sławią sobie profesję tej firmy i zalecają ja znajomym. Na każde roboty udzialana jest rękojmia.

Szczegóły strony remont-gdansk.pl:

Komentarze:

Dodaj swój komentarz »

Podlinkuj stronę remont-gdansk.pl:

Remonty Gdańsk

Odwiedziny robotów:

Odwiedziny yahoo 5 Odwiedziny googlebot 7

Zobacz podobne wpisy w tej kategorii:

 • Piach Szczecin »

  Nasze przedsiębiorstwo frapuje się dystrybucją materiałów budowlanych oraz wykończeniowych, a w tym również kruszyw. Proponujemy na przykład kostkę betonową, kostkę granitową, kamień, grys kamienny, łupek kamienny, otoczaki i piach. Oprócz dystrybucji owych towarów własnym klientom świadczymy również kompleksowe posługi w temacie zagospodarowania terenu, w tym także artystycznego układania kostki, montażu elementów małej architektury, ciężarowego transportu, odśnieżania, wykonania ogrodzeń czy prac ładowarkami, koparkami oraz koparko-ładowarkami. Obsługujemy zarówno biznesowych klientów, jak też indywidualnych na terenie całego kraju. Zapraszamy!

  Data dodania: 19 08 2013 · szczegóły wpisu »
 • Remonty kraków »

  Nasze przedsiębiorstwo oferuje obszerny zakres usług remontowo-budowlanych.
  Wykonujemy kompleksowe wykończenia wnętrz, remonty mieszkań i lokali. Działamy w obszarze Krakowa i okolic.
  Jako firma działająca od wielu lat, oferujemy usługi są na dobrym poziomie oraz dokładnym i terminowym wykonaniu powierzonych prac. Każde zlecenie jest traktowane przez Nas indywidualnie a oprócz tego gwarantujemy pomoc przy doborze odpowiednich materiałów. Klienci, którzy skorzystali już z naszej oferty, byli w pełni usatysfakcjonowania z uzyskanych wyników prac, czego dowodem są bardzo dobre referencje, dla naszego przedsiębiorstwa.

  Data dodania: 13 08 2014 · szczegóły wpisu »
 • Chłodnie i warsztaty »

  P. B. "JARBUD" istnieje na rynku od 1987 roku.
  Zajmuje się przede wszystkim rozbudową obiektów przemysłowych, projektowaniem, budową, produkcją i montażem hal, wiat, chłodni i innych konstrukcji stalowych na terenie całego kraju.
  Wykonuje także roboty ziemne i fundamentowe oraz roboty elewacyjne (docieplenia ścian) i projekty kolorystyki elewacji.
  Firma posiada pełne usprzętowienie do prowadzonych robót.
  Długoletnie doświadczenie załogi oraz wykorzystanie najnowszych technologii i osiągnięć w dziedzinie budownictwa pozwala na zaspokojenie potrzeb nawet najbardziej wymagających Inwestorów.

  Data dodania: 23 10 2014 · szczegóły wpisu »
 • Budmal2 - tynki Sosnowiec »

  Jesteśmy spółką, której usługi bez wątpienia przypadną do gustu każdemu zainteresowanemu i oczekującemu usług związanych z remontami i budownictwem. Wykonujemy pełny zakres usług związanych z budownictwem. Opracowujemy multum zamówień zarówno poszczególnych jak i związanych z kompleksowymi usługami. Miejscem działalności naszej spółki są Katowice i ich okolice. Zatrudniamy tylko doświadczonych specjalistów, którzy w razie sugestie potrafią pomóc każdemu kto potrzebuje naszych usług. Jesteśmy w stanie stworzyć m. in. usługi tj. remont domu czy też tynki maszynowe Katowice. Jesteśmy pewni, że każda osoba, dla której wykonamy remont domu poleci nas innym kontrahentom. Dzięki fachowcom jakich zatrudniamy wszyscy chętnie do nas wracają. Jesteśmy pewni, że spełnimy oczekiwania nawet najbardziej wymagających kontrahentów.

  Data dodania: 19 05 2015 · szczegóły wpisu »
 • Naprawa konstrukcji żelbetowych »

  Firma Top Building została założona dla potrzeb wykonywania specjalistycznych usług związanych z ochroną oraz renowacją żelbetu. Firma Top Building wyspecjalizowała się głównie we wzmocnieniach konstrukcji żelbetowych i stalowych taśmami z włókna węglowego typu CFK. Właściciele Firmy są wysoko wykwalifikowanymi inżynierami budownictwa lądowego z długoletnim doświadczeniem w dziedzinie napraw i ochrony obiektów przemysłowych, mostowych, energetycznych, hydrotechnicznych i obiektów gospodarki wodno-ściekowej.
  Firma TOP BUILDING posiada wdrożone systemy zarządzania jakością, środowiskiem i BHP zgodne z normami PN EN ISO 9001:2008 AS/NZS ISO 14001:2004 OHSAS 18001:2001
  Profesjonalna realizacja naprawy i ochrony konstrukcji budowlanych wymaga profesjonalnej diagnostyki, projektu oraz fachowego wykonawstwa. Firma TOP BUILDING te potrzeby gwarantuje!

  Data dodania: 13 07 2015 · szczegóły wpisu »
 • Układanie płytek Poznań »

  Firma wykończeniowa Poznań para się wykończeniem wnętrz. Oferujemy m. in. : szpachlowanie Poznań, układanie płytek Poznań, ocieplanie domów i inne. Zachęcamy do skorzystania z naszej działalności - remonty Poznań. Pełną ofertę znajdą Państwo na naszej witrynie internetowej. Funkcjonujemy na terenie Poznania i okolic. Wykwalifikowane wykończenia wnętrz, które zauroczą Ciebie i Twoich najbliższych. Stwórz dom swoich marzeń, jakiego będą Ci zazdrościć najbliżsi.

  Data dodania: 30 10 2015 · szczegóły wpisu »