Felix Infrastruktura - producent znaków

Felix Infrastruktura - producent znaków Nasza Spółka Felix Infrastruktura posiada bardzo duże doświadczenie w dziedzinie znaków pionowych i oznakowania i prac budowlanych, które umożliwia nam podołać nieomal każdemu zleceniu. Świadczymy prace drogowe oraz sprzedaż znaków drogowych, oferujemy montaż oznakowania pionowego, a także wykonanie oznakowania poziomego, takie jak malowanie parkingów osiedlowych, miejsc parkingowych. Sprzedajemy dodatkowo tzw. termoznaki, czyli gotowe znaki grubowarstwowe. Zajmujemy się również wynajmowaniem znaków drogowych i elementów i urządzeń BRD, obsługą z zakresu projektowania organizacji ruchu na terenie województwa pomorskiego i warmińsko-mazurskiego, demontażem znaków pionowych, kierowaniem ruchem, układamy geosyntetyki. Świadczymy też uszczelnianiem pęknięć nawierzchni zalewami asfaltowymi na gorąco. Zapraszamy do kontaktu.

Szczegóły strony www.ifelix.pl:

Komentarze:

Dodaj swój komentarz »

Podlinkuj stronę www.ifelix.pl:

Felix Infrastruktura - producent znaków

Odwiedziny robotów:

Odwiedziny yahoo 1 Odwiedziny googlebot 2

Zobacz podobne wpisy w tej kategorii:

 • Klimatyzacja Wrocław »

  Pomimo tego, że w Polsce zdarzają się naprawdę bardzo upalne lata, oraz naprawdę upalne dni, które niestety, odbijają się negatywnie na naszym nastroju oraz zdrowiu, to mimo wszystko, niewiele osób wykorzystuje w domach urządzenia chłodzące. Przyczyn tego stanu rzeczy jest niestety kilka, przy czym najważniejszą przyczyną na pewno jest stosunkowo drogi koszt wykorzystania takiego urządzenia. Chodzi oczywiście o koszt poboru energii elektrycznej, który jest stosunkowo wysoki. W związku z tym klimatyzacja Wrocław jest w mniemaniu Polaków drogim luksusem. Niemniej jednak tak nie jest. Bowiem stosowanie klimatyzatorów niekoniecznie musi wiązać się z używaniem bardzo dużych ilości energii. Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą na stronie www. dortex-klimatyzacje. com i skorzystania z naszych usług.

  Data dodania: 03 03 2014 · szczegóły wpisu »
 • Panele fotowoltaiczne »

  Panele fotowoltaiczne to doskonałe rozwiązanie do każdego domu. W pierwszym w Polsce Centrum OZE znajdującym się w Gliwicach znajdziesz wiele urządzeń do produkcji energii z odnawialnych źródeł. Zapraszamy!

  Data dodania: 10 07 2014 · szczegóły wpisu »
 • Świadectwa Energetyczne Wrocław »

  JK-Projekt jest firmą, która specjalizuje się w kreowaniu projektów budowlanych oraz świadczeniu usług związanych z wydawaniem zaświadczeń o stopniu energetyczności budynków. Wspomniana dziedzina, w której działa firma pokrywa całościowe kreślenie projektów: architektonicznych, budowlanych czy tych, które wiążą się z konstrukcjami. Spółka trudni się ponadto obsługą inwestycyjną: przewodzi inwestycjom budowlanym, prowadzi nadzór inwestycyjny, może także zostać inwestorem pomocnicznym, doskonale sprawdzi się także jako kierownik budów oraz robót budowlanych. JK-Projekt po dokładnym audycie oraz kontroli może wydać świadectwa energetyczne, które mogą być ważne dla niektórych inwestycji budowlanych - a na pewno tych powiązanych z budowami instytucji oraz budynkami firm. Audyty energetyczne mogą być dodatkowo wykonywane w obiektach wielu rodzajów - również w standardowym lokalu mieszkalnym.

  Data dodania: 02 12 2014 · szczegóły wpisu »
 • Http://saloninwestor.pl/ »

  Na naszym portalu możecie Państwo znaleźć codziennie bardzo wiele informacji ciekawych dotyczących finansów, polityki, wiadomości gospodarcze oraz wydarzeń ze świata i kraju i nie tylko. Podpowiadamy zawsze jak wygląda aktualnie turystyka w Polsce oraz jak rozwija się budownictwo.

  Każdego dnia odwiedza nasz portal wielu czytelników, więc jeżeli poszukujecie Państwo rzetelnych informacji, skorzystajcie koniecznie z saloninwestor. pl. Zapraszamy i polecamy niezmiernie serdecznie!

  Data dodania: 23 06 2016 · szczegóły wpisu »
 • Schody, balustrady, elementy mosiężne »

  Jesteśmy wyłącznym dystrybutorem elementów kutych firmy Grande Forge www. grande-forge. pl - Żywa legenda kowalstwa artystycznego!
  Z elementów tych można wykonywać:
  balustrady, bramy, ogrodzenia, kraty, i wiele innych wyrobów kowalstwa artystycznego.
  Na rynku polskim Diamstal Sp. z o. o. dostarcza elementy kute zarówno rzemieślnikom, którzy wykonują balustrady, bramy, ogrodzenia, jak i klientom indywidualnym.
  Elementy firmy "GRANDE FORGE" są to elementy wysokiej jakości wykonane z dużą precyzją, aby Państwa balustrady, bramy, ogrodzenia, kraty były długotrwałe i pięknie prezentujące się.
  Elementy firmy "GRANDE FORGE" są dostępne u dystrybutorów na całym świecie.  

  Data dodania: 21 07 2017 · szczegóły wpisu »
 • Sprzedaż i Montaż Systemów Kominowych »

  eKomin24pl - sprzedaż i montaż systemów kominowych
  ze stali kwasoodpornej. Wychodząc na przeciw oczekiwaniom
  naszych klientów oferujemy pomiar istniejącego przewodu kominowego,
  dostawę oraz montaż komina lub wkładu kominowego
  w okolicach Płocka. Nasze systemy obejmują wkłady kominowe
  w srednicach od fi 110 mm do fi 400 mm, kominy izolowane,
  wkłady kominowe owalne oraz systemy turbo do kotlow
  z zamkniętą komorą spalania. Mogą wspolpracować z
  urządzeniami grzewczymi na olej opalowy, gaz, wegiel,
  miał, drewno a także na biopaliwa.
  Wkład kominowy powinien składać się z :
  - rury – stosownie do wysokości komina ceramicznego
  - co najmniej jeden trójnik
  (dla pieców z palnikiem wentylatorowym dodatkowo trójnik z regulacją ciągu)
  - wyczystka z od-skraplaczem,
  - płyta dachowa,
  - końcówka wylotowa oraz daszek.

  Data dodania: 18 05 2018 · szczegóły wpisu »