Kancelariaminskmazowiecki.pl

Kancelariaminskmazowiecki.pl Doświadczony adwokat o bardzo dużym doświadczeniu ma przyjemność
zaoferować Państwu swą pomoc w szerokim zakresie prawa. Cieszący się
dużym uznaniem adwokat doskonale zna się na zagadnieniach dotyczących
prawa rodzinnego, karnego, administracyjnego, a także cywilnego i
gospodarczego co daje możliwość niesienia porady szerokiej rzeszy
klientów. Unikatowa kancelaria adwokacka oferuje miłą atmosferę oraz skuteczne rozwiązania. Oferta skierowana jest do wszystkich szukających
profesjonalizmu i pełnej obsługi. Mińsk mazowieckie – to właśnie tu
mieści się siedziba kancelarii. Zachęcamy do zapoznania się z jej pełną
ofertą.

Szczegóły strony kancelariaminskmazowiecki.pl:

Komentarze:

Dodaj swój komentarz »

Podlinkuj stronę kancelariaminskmazowiecki.pl:

Kancelariaminskmazowiecki.pl

Odwiedziny robotów:

Odwiedziny googlebot 12

Zobacz podobne wpisy w tej kategorii:

 • Kancelaria adwokacka Warszawa »

  Warto czasem pójść się do kancelarii adwokackiej, ponieważ są większe szansę na załagodzenie sprawy, a w przypadku, w którym zostało się pokrzywdzonym dowieść winy strony przeciwnej. Kancelaria adwokacka Warszawa jest biurem do którego warto zajść. Gdzie jak nie tam znajdzie się dobrego adwokata, który z łatwością pomoże wygrać sprawę w sądzie. Pomoc prawna jest nieoceniona zwłaszcza w sprawach bez wyjścia. Kancelaria adwokacka Warszawa to dobre miejsce do pracy, w którym można piąć się w górę. Miejsce, w którym zdobędzie się niezbędnego doświadczenia.

  Data dodania: 19 08 2014 · szczegóły wpisu »
 • Windykacja »

  Zakres usług świadczonych przez kancelarię jest szeroki i obejmuje zarówno pomoc prawną dla klientów indywidualnych oraz klientów biznesowych. Oferta skierowana do klientów indywidualnych jest dostosowana do ich konkretnych potrzeb i obejmuje wszelkie aspekty życia. Kancelaria prowadzi także sprawy z zakresu odszkodowań od momentu zgłoszenia szkody, przez postępowanie likwidacyjne, aż po postępowanie przed sądami.
  Z myślą natomiast o klientach biznesowych kancelaria oferuje szeroki zakres usług w różnych formach według wyboru Klienta. W ramach oferty możliwa jest zarówno doraźna jak i stała obsługa prawna podmiotów gospodarczych. Zakres stałej obsługi prawnej kreują potrzeby klientów uzgadniane szczegółowo w umowie.
  Wszelkie informacje udzielane kancelarii w związku z udzielaną pomocą prawną objęte są tajemnicą zawodową. Pomoc prawna może być świadczona w siedzibie kancelarii, w miejscu prowadzenia działalności przez Klienta lub za pośrednictwem środków komunikowania się na odległość.
  Wynagrodzenie za świadczone usługi jest ustalane indywidualnie z klientem dla każdej zleconej usługi albo może mieć postać wynagrodzenia ryczałtowego w postaci stałej stawki miesięcznej za prowadzenie obsługi prawnej.

  Data dodania: 07 04 2015 · szczegóły wpisu »
 • Adwokat Wojciech Kała »

  Kancelaria adwokacka adwokata Wojciech Kała oferuje obsługę prawną klientów
  indywidualnych oraz przedsiębiorców.
  Adwokat Wojciech Kała reprezentuje klientów przed urzędami, organami ścigania, sądami oraz trybunałami.

  Kancelaria świadczy usługi prawne między innymi w postaci:

  - udzielanie porad prawnych, opinii i analiz,
  - sporządzania pism przed wszczęciem postępowania sądowego,
  - przygotowywania pozwów, wniosków, środków zaskarżenia i innych pism procesowych w postępowaniu cywilnym, karnym, administracyjnym,
  - sporządzania projektów umów,
  - udziału w negocjacjach oraz postępowaniu mediacyjnym,
  - obsługi prawnej przedsiębiorstw.

  Specjalizuję się w :

  Prawie odszkodowawczym,
  Prawie rodzinnym i opiekuńczym,
  Prawie i postępowaniu karnym,
  Prawie medycznym i farmaceutycznym,
  Prawie i postępowaniu cywilnym.

  fb kancelarii

  Data dodania: 27 08 2017 · szczegóły wpisu »
 • Kancelaria Wrzecionek&Partnerzy »

  Kancelaria Adwokacko-Radcowska Wrzecionek & Partnerzy pracuje od 2003 roku. Swoją siedzibę mamy w Poznaniu, przy Rynku. Doradzamy przy inwestycjach i projektach biznesowych, które są prowadzone w Polsce i za granicą. Nasza kancelaria cieszy się uznaniem klientów i popularnością na obszarze Poznania i całej Polski. Specjalizujemy się w obsłudze prawnej spółek, dysponujemy sporym doświadczeniem w działalności takiego typu. Instytucje które obsługujemy, są zadowolone z powodu naszych usług. Jeśli szukają Państwo kancelarii adwokackiej, to zachęcamy na początek do wstąpienia na naszą stronę internetową. Możecie tam Państwo zapoznać się ze szczegółowym spisem usług oraz dowiedzieć się więcej o naszej kancelarii. Zapraszamy do bezpośredniego kontaktu oraz do odwiedzenia nas w Poznaniu. Kancelaria Wrzecionek&Partnerzy - zapraszamy.

  Data dodania: 27 11 2017 · szczegóły wpisu »
 • Radca Prawny Tomasz Dzionek - Gniezno »

  Kancelaria radcy prawnego Tomasza Dzionka znajduje się w Gnieźnie. Udzielam porad i oferuję pełnomocnictwo w obrębie prawa administracyjnego, rodzinnego, cywilnego oraz pracy i ubezpieczeń społecznych. Reprezentuję klientów przed organami administracji samorządowej i organami wykonawczymi. Skończyłem studia prawnicze na UAM w Poznaniu. Uzyskane doświadczenie pozwala mi świadczyć usługi na wysokim poziomie. Zajmuję się między innymi sprawami administracyjnymi, sprawami o podział majątku, prawem budynkowym, windykacją należności. Podchodzę indywidualnie do każdego z klientów dokładam wszelkich starań aby każda sprawa skończyła się pomyślnie. Na swojej stronie internetowej mam dokładny opis oferowanych usług. Zachęcam do jej odwiedzenia oraz do bezpośredniego kontaktu ze mną.

  Data dodania: 28 11 2017 · szczegóły wpisu »
 • Kancelaria Doradcza Procurent »

  W naszej Kancelarii Doradczej "Procurent" oferujemy porady prawne, zajmujemy się windykacją i doradztwem. Kancelaria Procurent specjalizuje się w pomocy i doradztwie prawnym w zakresie określania ryzyka sprzedaży i windykacją długów. Zachęcamy do odwiedzin na naszej stronie internetowej.

  Data dodania: 28 11 2017 · szczegóły wpisu »