Formularze ZUS

Formularze ZUS Masz dość stania w kolejkach? Potrzebujesz bieżących druków administracyjnych? Wejdź na druki-formularze. Najważniejsze druki firmowe wypełnisz bezpłatnie on-line, i wiele więcej. Na druki-formularze znajdziesz ponad 3000 wszelkiego typu pism urzędowych, gotowych do wypełnienia w aplikacji przez internet i prześlesz je do stosownego urzędu. Agencja e-file stawia sobie za cel tworzenie prostych i funkcjonalnych rozwiązań sprawdzających się na codzień. Druki i formularze to projekt gromadzący pisma urzędowe online, to największa baza formularzy urzędowych w sieci i jest dostępna dla wszystkich.

Szczegóły strony www.druki-formularze.pl:

Komentarze:

Dodaj swój komentarz »

Podlinkuj stronę www.druki-formularze.pl:

Formularze ZUS

Odwiedziny robotów:

Odwiedziny yahoo 13 Odwiedziny msnbot 2 Odwiedziny googlebot 18

Zobacz podobne wpisy w tej kategorii:

 • Radca prawny Kraków »

  Zapewniamy kompleksową obsługę prawniczą, która dotyczy takich dziedzin jak: prawo karne, prawo cywilne (sprawy o zapłatę, dochodzenie odszkodowań), prawo administracyjne (udział w postępowaniach administracyjnych przed sądami i urzędami), prawo gospodarcze (obsługa prawna władz spółek prawa handlowego, zakładanie i rejestracja spółek prawa handlowego), prawo rodzinne ( rozwód, alimenty, władza rodzicielska, podział majątku) oraz prawo spadkowe. Do państwa dyspozycji radca prawny. Kraków – to miasto, w którym mieści się nasza kancelaria, do której zapraszamy wszystkich tych, dla których pomoc prawnika jest ostatnią deską ratunku. Kancelaria prawna Izabeli Tutro jest miejscem gdzie każdy może uzyskać skuteczne porady prawne.

  Data dodania: 12 04 2014 · szczegóły wpisu »
 • Windykacja »

  Zakres usług świadczonych przez kancelarię jest szeroki i obejmuje zarówno pomoc prawną dla klientów indywidualnych oraz klientów biznesowych. Oferta skierowana do klientów indywidualnych jest dostosowana do ich konkretnych potrzeb i obejmuje wszelkie aspekty życia. Kancelaria prowadzi także sprawy z zakresu odszkodowań od momentu zgłoszenia szkody, przez postępowanie likwidacyjne, aż po postępowanie przed sądami.
  Z myślą natomiast o klientach biznesowych kancelaria oferuje szeroki zakres usług w różnych formach według wyboru Klienta. W ramach oferty możliwa jest zarówno doraźna jak i stała obsługa prawna podmiotów gospodarczych. Zakres stałej obsługi prawnej kreują potrzeby klientów uzgadniane szczegółowo w umowie.
  Wszelkie informacje udzielane kancelarii w związku z udzielaną pomocą prawną objęte są tajemnicą zawodową. Pomoc prawna może być świadczona w siedzibie kancelarii, w miejscu prowadzenia działalności przez Klienta lub za pośrednictwem środków komunikowania się na odległość.
  Wynagrodzenie za świadczone usługi jest ustalane indywidualnie z klientem dla każdej zleconej usługi albo może mieć postać wynagrodzenia ryczałtowego w postaci stałej stawki miesięcznej za prowadzenie obsługi prawnej.

  Data dodania: 07 04 2015 · szczegóły wpisu »
 • Świat-prawa »

  Świat-prawa serdecznie zaprasza do zapoznania się z witryną, na której można znaleźć artykuły dotyczące takich zagadnień jak: prawnik amator, radca prawny prywatnie, porady prawne zarobki, adwokat zlecenia itp.

  Data dodania: 26 11 2015 · szczegóły wpisu »
 • Kancelaria Wrzecionek&Partnerzy »

  Kancelaria Adwokacko-Radcowska Wrzecionek & Partnerzy pracuje od 2003 roku. Swoją siedzibę mamy w Poznaniu, przy Rynku. Doradzamy przy inwestycjach i projektach biznesowych, które są prowadzone w Polsce i za granicą. Nasza kancelaria cieszy się uznaniem klientów i popularnością na obszarze Poznania i całej Polski. Specjalizujemy się w obsłudze prawnej spółek, dysponujemy sporym doświadczeniem w działalności takiego typu. Instytucje które obsługujemy, są zadowolone z powodu naszych usług. Jeśli szukają Państwo kancelarii adwokackiej, to zachęcamy na początek do wstąpienia na naszą stronę internetową. Możecie tam Państwo zapoznać się ze szczegółowym spisem usług oraz dowiedzieć się więcej o naszej kancelarii. Zapraszamy do bezpośredniego kontaktu oraz do odwiedzenia nas w Poznaniu. Kancelaria Wrzecionek&Partnerzy - zapraszamy.

  Data dodania: 27 11 2017 · szczegóły wpisu »
 • Upadłośći likwidacja spółki - Epslegal »

  Naszą firmę tworzą doświadczeni eksperci z obszaru prawa upadłościowego oraz różnych branż. Pracujemy kompleksowo, a naszym głównym celem jest znalezienie jak najdoskonalszego wyjścia z sytuacji, która przeważnie jest trudna. Świadczymy m. in obsługę postępowań upadłościowych, obsługę księgową. Mogą Państwo zgłosić się do nas w sytuacjach powiązanych z bankructwem osoby fizycznej czy restrukturyzacją przedsiębiorstwa. Na naszej stronie internetowej można znaleźć szczegółowy opis spraw, którymi możemy się zająć. Zapraszamy również do jej odwiedzenia oraz do kontaktu z nami. Zaufało nam wiele firm. Siedziba Epslegal mieści się w Poznaniu, lecz mamy Klientów z innych miast.

  Data dodania: 04 01 2018 · szczegóły wpisu »
 • Kancelaria Gdynia - MonikaOrtman.com.pl »

  Nadrzędnym założeniem Kancelarii jest dostosowanie jej oferty do indywidualnych potrzeb klienta. Każda zlecona sprawa jest gruntownie analizowana pod kątem wypracowania najbardziej optymalnego rozwiązania prawnego dla interesów osobistych i majątkowych klienta, w tym Kancelaria doradza ugodowe zakończenie sprawy, gdy jest to uzasadnione interesem Klienta.
  Kancelaria wykonuje usługi prawne z najwyższą starannością i w poszanowaniu zasad etyki zawodowej, respektując ustawowy obowiązek zachowania w tajemnicy wszystkiego, co wiąże się z wykonywaniem zawodu radcy prawnego.
  Kancelaria analizuje problem prawny w sposób wielopłaszczyznowy z uwzględnieniem wszelkich konsekwencji na polu różnych dziedzin prawa, a zlecone czynności wykonuje z dużym zaangażowaniem, szybko i skutecznie.
  W trakcie realizacji zlecenia Kancelaria konsultuje z klientem strategię działania i na bieżąco informuje o stanie sprawy. Powyższe ma na celu budowanie długoterminowych relacji, których podstawą jest zaufanie, wzajemny szacunek i zadowolenie klienta.
  Pomoc prawna może być świadczona w siedzibie Kancelarii, w siedzibie Klienta w ramach dyżurów, w miejscu wskazanym przez Klienta, za pośrednictwem Internetu.

  Data dodania: 24 04 2018 · szczegóły wpisu »