ASMS Certyfikacja Systemów Zarządzania

ASMS Certyfikacja Systemów Zarządzania Assurance Service For Management Systems Sp. z o. o. jest jednostką certyfikującą systemy zarządzania ISO 9001, ISO 14001 również HACCP na obrębie całej Polski. Tok certyfikacji stanowi niezależną ewaluację adekwatności z normami przez profesjonalnych auditorów zewnętrznych. ASMS prowadzi zarówno szkolenia dla personelu z obszaru ochrony danych osobowych. Stanowią to przede wszystkim szkolenia abi dla Administratorów Bezpieczeństwa Informacji. Wśród szkoleń jednostki ASMS można tak jak szkolenia z aspektu systemów zarządzania jakością PN-EN ISO 9001:2009, systemu zarządzania jakością iso TS/16949 w branży motoryzacyjnej, systemu zarządzania środowiskowego PN-EN ISO 14001:2005, oraz także systemu HACCP.

Szczegóły strony www.asms.com.pl:

Komentarze:

Dodaj swój komentarz »

Podlinkuj stronę www.asms.com.pl:

ASMS Certyfikacja Systemów Zarządzania

Odwiedziny robotów:

Odwiedziny yahoo 8 Odwiedziny googlebot 4

Zobacz podobne wpisy w tej kategorii:

 • Prawo jazdy Joker »

  Zajęcia nauki jazdy w kategorii B i C prowadzone przez doświadczonego instruktora z długim stażem pracy oraz o dobrym usposobieniu. Miła atmosfera, skuteczność, nieduże ceny zarówno w przypadku kursów, jak oraz jazd dodatkowych. Jazdy odbywają się w doskonale przygotowanych dodatkowo salach z wymaganymi pomocami naukowymi, wykorzystywane są również nowoczesne auta, dzięki którym jazda będzie zapewne jeszcze wyraźniej przyjemna oraz bezstresowa. Zapraszamy już aktualnie na serwis szkoły, gdzie można przekonać się więcej o jej ofercie – z pewnością zdanie egzaminu na prawo jazdy nie będzie już żadnym problemem!

  Data dodania: 15 08 2013 · szczegóły wpisu »
 • Centrum szkoleniowe »

  Grupa ludzi praktycznie zajmujących się biznesem, bazując na własnych doświadczeniach stworzyła ofertę usług wspierających przedsiębiorców. W ten metodę powstało centrum biznesu (Warszawa), wspierające niezbyt duże a także mikro korporacji, obiecujące start-upy i freelancerów. Centrum zapewnia tanie sale szkoleniowe, umożliwiające spotkanie w komfortowych warunkach z pełnym dostępem do potrzebnego urządzenia. Coworking (Warszawa) użyty jest głównie poprzez freelancerów, dla których możliwość indywidualnej albo zespołowej pracy w wynajętym pomieszczeniu jest zwłaszcza przydatna, ze względu na brak formalnej siedziby.

  Data dodania: 16 04 2014 · szczegóły wpisu »
 • Porządne wózki do sprzątania »

  Firma hiprom oferuje wiele urządzeń oraz sprzętów umożliwiających utrzymywanie czystości. W naszej katalogu usług/produktów są profesjonalne mopy, przygotowane z najwyższej jakości materiałów, co zapewnia ich wytrzymałość i łatwe, skuteczne czyszczenie. Wśród nich jest mop płaski, mający tę przewagę iż nie pozostawia smug ani kłaczków, tak jak mopy starszej wersji. Pomocne są również wózki do sprzątania zawierające wyciskarkę, dzięki której ogranicza się zastosowanie siły, a zatem po sprzątaniu z wózkiem poczujemy się mniej zmęczeni.

  Data dodania: 22 07 2014 · szczegóły wpisu »
 • Biuro rachunkowe Lublin - Rachmen »

  Rachmen to biuro rachunkowe z Lublina. Jeżeli więc szukasz sprawdzonych usług księgowo rachunkowych na wysokim poziomie, zapraszamy do rzucenia okiem na tę witrynę internetową. Są umieszczone na niej treści, dzięki to którym - a przynajmniej żywimy taką nadzieję, będziecie orientowali się Państwo, że jeżeli w rachubę wchodzi biuro rachunkowe w mieście Lublin, bez wątpienia jesteśmy godni dużego zainteresowani. Oprócz tego oferowane przez nas usługi księgowe są w bardzo korzystnej ofercie cenowej.

  Data dodania: 15 02 2016 · szczegóły wpisu »
 • Advertia.pl - druk reklamowy »

  Reklama jest dźwignią handlu. Nikt nie ma co do tego wątpliwości. Obecnie jednak nie jest wystarczającym zrealizować kampanii w przestrzeni publicznej. Już nie jest wystarczającym wynajem tablic reklamowych, na jakich zostanie powieszony bilbord. Większość zabiegów marketingowych przenosi się do Internetu. W sieci zaczyna się walka o klienta. Advertia zdaje sobie z tego sprawę. Priorytetowym produktem naszej działalności jest tworzenie stron www o charakterze reklamowym, które pozwalają marce przyciągnąć konsumentów oraz pokazać im każdą ofertę. Dzięki temu, że strona www daje każdemu bardzo dużo możliwości, bo przekazów reklamowych ma szansę być tam bardzo dużo. Do tego, jeżeli jej funkcjonalność będzie wspomagana przez druk reklamowy taki jak ulotki, można będzie wiele pozyskać na przeprowadzonych działaniach. Zachęcamy do zapoznania się z pełną ofertą firmy na advertia. pl

  Data dodania: 14 03 2017 · szczegóły wpisu »
 • Akademia Czystości »

  Akademia Czystości to firma zajmująca się na co dzień usługami z zakresu sprzątania. Nasza szeroka wiedza z tego tematu pozwala nam podjąć niemalże każde wyzwanie. W naszej ofercie znajdą Państwo sprzątanie bieżące jak i specjalistyczne, w tym renowacje posadzek oraz sprzątanie pobudowlane. Wszystkie zlecenia wykonujemy z pełnym zaangażowaniem, zdobywając uznanie i zaufanie klienta.

  Data dodania: 22 09 2017 · szczegóły wpisu »